PDA

Zobacz pełną wersję : onOne Software a polski photoshop



micher
07-01-2009, 16:36
Czy ktoś z Was ma / testował / może potwierdzić że oprogramowanie onOne Software działa z polską wersją językową Photoshop Elements 7 albo w ogóle jakąś inną polskojęzyczną wersją Photoshopa ? Na na swojej stronie wypisują że:

Available Languages
* Current Version: 1.0
* English
Foreign language versions of Adobe Photoshop are not supported

i nie wiem o co im chodzi - że nie wspierają w sensie pomocy technicznej czy w ogóle nie działa ? Przecież wersja językowa nie powinna mieć znaczenia co do działania pluginu - nie ?

fIlek
07-01-2009, 16:37
Nie chodzi tylko język polski - pluginy działają bez problemu - CS2, CS3 na 100%

micher
07-01-2009, 16:45
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :)


Nie chodzi tylko język polski

tzn, że suwaczki, opisy i inne takie tam w pluginie są po angielsku opisane, tak ?

No to by było oczywiste skoro plugin jest anglojezyczny. Chodziło mi o to czy plugin jako taki w ogóle będzie działał pod polskojęzycznną aplikacją główną. Wynika z tego że chyba tak.

Ze strony adobe nie można pobrać wersji testowej elements po polsku i nie mam jak przetestować przed zakupem :(

fIlek
07-01-2009, 17:22
Na pełnych PSach działa bez problemu - mam kilka pluginów onOne i z żadnym nie ma problemów.

micher
08-01-2009, 13:16
Dzisiaj dostałem oficjalną odpowiedź z ich Customer Service


Greetings,

Our products are only compatible with the English versions of Elements and Photoshop.

Thank you for you inquiry.

We appreciate you contacting us. If you have any other questions, please do not hesitate to reply to this email or call us at the number below.

Please quote this message in your response.

Regards,

Customer Service
onOne Software
1-888-968-1468
www.onOnesoftware.com

No i już głupi teraz jestem... Nie pozostaje nic innego jak zamówić polskiego PSE i sprawdzić.. Skoro działa na polskim CS2 i CS3 to na PSE też powinno...

micher
08-01-2009, 15:31
Dostałem też odpowiedź z NIK Software - oni na pewno nie mają problemów z nie angielskimi wersjami photoshopa:):



Dear Michał,

thank you for your e-mail.

You can use all our actual products with non english Photoshop Elements 7 versions.


If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.


Kind regards from Hamburg
Nik Support Team