PDA

Zobacz pełną wersję : Torba



Adamson
05-01-2009, 22:21
Witam,
jestem na etapie poszukiwan torby foto max 120zl. Chcialbym aby pomiescil d60+ zalozona sigma 17-70 + tamron 90 +lampe i chcialbym rowniez aby mial mozliwosc podpiecia statywu. Czy mozecie cos konkretnego zaproponowac?

Pozdrawiam

Adamson
05-01-2009, 22:56
czy naprawde nikt nie pomoze?
Pozdrawiam

romano
05-01-2009, 23:56
Masz PM :)