KS
05-01-2009, 19:12
Witam,
Jak w temacie. Chcę odtworzyć stare fotografie, wystemplować tu i ówdzie, poprawić poziomy, etc...
Mam jedynie problem z... nie wiem jak to nazwać... fakturą papieru fotograficznego - stare zdjęcia są na papierze, który wygląda jak mikroskopijny plaster miodu.
Jak się tego można pozbyć? Czy jest na to jakiś sposób w PSE?
Przykład poniżej.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images50.fotosik.pl/46/4721d784bb8de8d6med.jpg)
Z góry dzięki za rady.
Jak w temacie. Chcę odtworzyć stare fotografie, wystemplować tu i ówdzie, poprawić poziomy, etc...
Mam jedynie problem z... nie wiem jak to nazwać... fakturą papieru fotograficznego - stare zdjęcia są na papierze, który wygląda jak mikroskopijny plaster miodu.
Jak się tego można pozbyć? Czy jest na to jakiś sposób w PSE?
Przykład poniżej.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images50.fotosik.pl/46/4721d784bb8de8d6med.jpg)
Z góry dzięki za rady.