PDA

Zobacz pełną wersję : akcesoria do 4300



Snail
23-01-2005, 21:40
Witam jestem posiadaczem Coolpix'a 4300 i narazie nie mam do niego zadnych dodatkow, ale zamierzam to w niedlugim czasi nadrobic:) mam w zwiazku z tym takie zapytania - na co zwrocic uwage przy zakupie statywu, bo z tego co wiem to sa najrozniejsze. Chcialbym tez kupic jakis filtr ochronny, ale najpierw musze chyba tuleje kupic, czy tak? Ile kosztuje taka przyjemnosc? Pozdrawiam wszystkich

gALL
23-01-2005, 23:26
Filtr do tzw ochronty to sobie daruj, nie ma sensu. A statyw ... temat rzeka, czesto uzywam Sherpe 750 i nie uwazam go za stabilnego, czasem sie kolebie na wietrze nawet jak tylko CP5400 na nim jest (choc dzis sobie musial poradzic ze srednim formatem).

Snail
24-01-2005, 23:04
Dzieki gALL za odpowiedz! Mowisz ze filtr ochronny mam sobie darowac - ale czy na pewno?? w koncu obiektyw jest najwazniejszy a jeslisie zarysuje to bedzie nie ciekawie! ty jak zabezpieczasz obiektyw??Pozdro dla ciebie

Tr0n
24-01-2005, 23:24
Na obiektyw po prostu uważaj, nie ma sensu kupowac jakiś tulejek zeby zabezpieczyc. Co do statywu do kompakta Sherpa 750 jest zbyt duża. Spokojnie mozesz kupic jakis lżejszy model, ważne żeby był stabilny

gALL
25-01-2005, 00:41
Do ochrony obiektywu uzywam tylko i wylacznie ... dekla.
A na temat stabilnosc statywu to nie bede sie rozpisywal, dla mnie Sherpa 750 jest za malo stabilna nawet z CP 5400, nie mowiac o srednim formacie czy F80 z wiekszym szklem.