Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Pozostałe akcesoria
>
Akcesoria, wynalazki - zrób to sam
> Tego jeszcze nie było
Zaloguj się
Zobacz pełną wersję :
Tego jeszcze nie było
bambo
27-12-2008, 18:46
Znalezione przeze mnie przypadkowo.Jak myślicie,działa takie coś??http://www.allegro.pl/item511288482_lustrzanka_to_nie_jest_ale_prawie.ht ml
carl00s
27-12-2008, 18:51
o w morde:D.
Ciekawe, to sie dopiero nazywa "patent". :D
velaskez
27-12-2008, 19:28
Wolę zenita do m42.
saper
03-01-2009, 12:16
korpus przypomina trochę stare "amerykanckie" radio :-D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.