Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Co to za sprzęt?



fumio
22-12-2008, 21:30
Witam,
Może ktoś się spotkał z takim sprzętem i ma jakieś informacje
np. rok produkcji, cena, producent, etc .. ??

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/1.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/2.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/3.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/4.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/5.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.zok.pl/sa/6.jpg)

Sorry za słabą jakość ale nie mam narazie stołu bezcieniowego.
Dzięki za info.
Pozdrawiam.

shaolin
22-12-2008, 21:38
Przeciez jest napisane co to za sprzet... Zeiss Ikon Volta 106/1, a rok produkcji to 1927-1931 z tego co pamietam, wybierz sobie ktorys :razz:

MacGyver
23-12-2008, 11:56
O wartości można zorientować się tutaj:
http://www.allegro.pl/search.php?string=Zeiss+Ikon&search_type=1&closed=1&category_radio=1&st=gtext&order=pd

najt
23-12-2008, 12:31
Canona 300/1,2 L :)

markB
23-12-2008, 17:44
Albo tu: http://www.allegro.pl/item502243005_miechowy_aparat_ica_volta_146_1_zeis s_ikon.html
Trochę więcej o Ikonach tutaj:
http://www.pbase.com/cameras/zeiss_ikon/contaflex_super
A tu możesz sobie kupić instrukcję obsługi: http://www.ephotozine.com/equipment/manuals/Volta-instruction-manual-p13824.html

danz1ger
29-12-2008, 03:52
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img258.imageshack.us/img258/6029/dsc4914hd6.jpg)

Ica Icarette kupiony w keh.com za $47. I tu trochę więcej informacjii: http://www.pacificrimcamera.com/pp/zeiss/zeiss.htm

fumio
29-12-2008, 07:52
Hmmm a myślałem, że kupię za to np. D3x ;-)

Pozdr.

MacGyver
29-12-2008, 12:39
Hmmm a myślałem, że kupię za to np. D3x ;-)

Nie przejmuj się, na pasek i dekielek do body powinno starczyć, od czegoś trzeba zacząć ;-)

Macro
29-12-2008, 13:21
Nie przejmuj się, na pasek i dekielek do body powinno starczyć, od czegoś trzeba zacząć ;-)

Przepraszam, ale połączenie tej rady z nickiem osoby jej udzielającej jest doprawdy zabawne :)

morzon
29-12-2008, 17:12
Przepraszam, ale połączenie tej rady z nickiem osoby jej udzielającej jest doprawdy zabawne :)

Haha, nick zobowiązuje... :mrgreen: