PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia grupowe (klasowe) - oświetlenie



arturjb
20-12-2008, 10:50
Panowie, czy możecie mi doradzić jak fajnie oświetlić zdjęcie klasowe na studniówce;)
Chodzi mi o to, by zarówno rząd pierwszy jak i rząd trzeci były oświetlone równomiernie. Do dyspozycji mam 2 softboxy 60x90 oraz 2 parasole typu 2w1 - przepuszczajace białe i odbijajace srebrne.
Dzięki za wszelkie wskazówki

mikkay
20-12-2008, 12:01
A jakieś lampy masz? :)

arturjb
20-12-2008, 12:06
2* CY100, 2* SB800
puszka D700 wiec swiatla nie zabraknie

arturjb
20-12-2008, 15:27
halo? fachowcy!?

szymony
20-12-2008, 16:01
halo, a czemu nie szukasz?
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=80208

arturjb
20-12-2008, 16:24
bo jestem lewniwy, dzieki ;)