PDA

Zobacz pełną wersję : Produkcja seryjna fotek



moth_mg
17-07-2006, 09:39
Witam serdecznie. Mam pytanko. Czy i w jaki sposob mozna hurtowo zmienic rozmiar i wyostrzyc odrobine (bo przy zmniejszaniu zdjec trzeba) w Nikon Capture? Mam ponad 900 zdjec do oddania na wczoraj i chcialabym zaoszczedzic troche czasu i nie przerabiac kazdego zdjecia osobno. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

wilus
17-07-2006, 15:16
moth_mg,
Nagraj akcje w PS i uruchom na całym katalogu, kilka minut i po zabiegu...

irekka
17-07-2006, 15:39
w nc tez da się to zrobić

Lucid
17-07-2006, 19:05
moze ktos z was ma toturiala jak to zrobic??

moth_mg
18-07-2006, 09:12
Dzieki ogromne, dobrze wiedziec, ze sie da :D
Ale jak to zrobic :?: :?

Andre
18-07-2006, 11:07
Stworzyłem takowego tutoriala na przykładzie PS.
Mam nadzieje że jest w miare czytelny
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=273623#273623

moth_mg
18-07-2006, 19:14
Super, dzieki ogromne Andre, pokombinuje :D