Zobacz pełną wersję : Produkcja seryjna fotek
Witam serdecznie. Mam pytanko. Czy i w jaki sposob mozna hurtowo zmienic rozmiar i wyostrzyc odrobine (bo przy zmniejszaniu zdjec trzeba) w Nikon Capture? Mam ponad 900 zdjec do oddania na wczoraj i chcialabym zaoszczedzic troche czasu i nie przerabiac kazdego zdjecia osobno. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
moth_mg,
Nagraj akcje w PS i uruchom na całym katalogu, kilka minut i po zabiegu...
w nc tez da się to zrobić
moze ktos z was ma toturiala jak to zrobic??
Dzieki ogromne, dobrze wiedziec, ze sie da :D
Ale jak to zrobic :?: :?
Stworzyłem takowego tutoriala na przykładzie PS.
Mam nadzieje że jest w miare czytelny
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=273623#273623
Super, dzieki ogromne Andre, pokombinuje :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.