werter85
14-12-2008, 19:27
Jestem początkującym, prosze o wyrozumiałość, szukałem na forum,ale nie znalazłem.
Aby poznać trochę moją pierwszą lustrzankę, wybrałem się wieczorem b pokombinować z nocnymi fotkami.
Czy zawsze przy dłuższym naświetleniu będę miał takie niebo? Jest to do opanowania(ustawienia) czy trzeba obrabiać w programie? Mam nadzieję,że zdjęcia nie są aż tak tragiczne, dodam że była lekka mgła..
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images25.fotosik.pl/304/345fe50222e5b913med.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images42.fotosik.pl/40/259f5d5fd78dac3fmed.jpg)
Aby poznać trochę moją pierwszą lustrzankę, wybrałem się wieczorem b pokombinować z nocnymi fotkami.
Czy zawsze przy dłuższym naświetleniu będę miał takie niebo? Jest to do opanowania(ustawienia) czy trzeba obrabiać w programie? Mam nadzieję,że zdjęcia nie są aż tak tragiczne, dodam że była lekka mgła..
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images25.fotosik.pl/304/345fe50222e5b913med.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images42.fotosik.pl/40/259f5d5fd78dac3fmed.jpg)