NBA
10-12-2008, 12:42
Szukam czegoś do zdalnego wyzwalania D300... czy ma ktoś takie ustrojstwo? testował, jak działa? A może odradzacie?
Co sądzicie o tej funkcji: AUTO TRIGGERING
Z góry dziękuję za pomoc.
Link poglądowo
http://www.allegro.pl/item502896301_pilot_do_nikon_d200_d300_d700_d2x_d1 x_f90_mc_30.html
Co sądzicie o tej funkcji: AUTO TRIGGERING
Z góry dziękuję za pomoc.
Link poglądowo
http://www.allegro.pl/item502896301_pilot_do_nikon_d200_d300_d700_d2x_d1 x_f90_mc_30.html