Pablofrs
07-12-2008, 23:29
Witam, otóż mam zdjęcie w rozdzielczosci 1640 x 1440 (oczywiscie proporcje mozna zmieniac)
Chcialbym je podzielic na 6 części, na odbitki 10x15, tak, żeby w całości wyszło z tego duże zdjęcie -plakat. Może mi ktoś doradzić jak mogę to zrobić, oraz czy ta rozdzielczosc nie będzie za mała na 6 odbitek ?
Pozdrawiam!
Chcialbym je podzielic na 6 części, na odbitki 10x15, tak, żeby w całości wyszło z tego duże zdjęcie -plakat. Może mi ktoś doradzić jak mogę to zrobić, oraz czy ta rozdzielczosc nie będzie za mała na 6 odbitek ?
Pozdrawiam!