PDA

Zobacz pełną wersję : Cięcie zdjęc na równe kawałki - jak?



Pablofrs
07-12-2008, 23:29
Witam, otóż mam zdjęcie w rozdzielczosci 1640 x 1440 (oczywiscie proporcje mozna zmieniac)
Chcialbym je podzielic na 6 części, na odbitki 10x15, tak, żeby w całości wyszło z tego duże zdjęcie -plakat. Może mi ktoś doradzić jak mogę to zrobić, oraz czy ta rozdzielczosc nie będzie za mała na 6 odbitek ?
Pozdrawiam!

jacek.gold
07-12-2008, 23:33
a jaki to ma sens? wziąłeś pod uwagę to że laby zazwyczaj obcinają brzegi zdjęć? może sie okazać że to sie nie da złożyć

manfred
08-12-2008, 09:02
Posteriza

swider
11-12-2008, 19:27
Jak masz PSa to wlaczasz linijke, ustawiasz linie pomocnicze i jazda :)