PDA

Zobacz pełną wersję : [Wyzwanie] Ozzy vs. Franeq



Franeq
03-12-2008, 20:23
Żeby za dużo nie gadac, nie spodobało mi sie zachowanie Ozziego z "rozprawka" o każdej pracy. Nie mówie, że nie masz racji, ale było to mało eleganckie, nawet jeśli chodzi o forme.

Chętnie stane z Ozzim do pojedynku 1 vs 1 na temat "BW: Portret z charakterem" z jednym warunkiem, długi czas realizacji.

Ozzy staniesz w szranki ze mną? ;)





edit autograf

Przeniosłem tu. Jak już ustalicie to podstawowe warunki chyba znacie:

Warunki zabawy:

1. Można przysłać jedną pracę na jedną edycję.
2. Praca nie może mięć więcej, niż 700 px na dłuższym boku i do 300kB objętości.
3. Adres do wysyłki: pojedynki@gmail.com
4. Jeśli to możliwe, wpisujcie w temacie maila informację: Pojedynek Ozzy/Franeq
5. Zdjęcie proszę oznaczyć nickiem, najlepiej w nazwie pliku.
6. Nie można korzystać z "szuflady" (ustalcie to sobie)
7. W zabawie biorą udział zdjęcia niepublikowane dotychczas na forum.
8. Technika: dowolna
9. Czas nadsyłania prac to upływa w dniu .... (ustalcie to sobie)

ozzy
03-12-2008, 21:52
Żeby za dużo nie gadac, nie spodobało mi sie zachowanie Ozziego z "rozprawka" o każdej pracy. Nie mówie, że nie masz racji, ale było to mało eleganckie, nawet jeśli chodzi o forme.


cóż złego w formie? :) Wypisane czarno na białym, co mi się nie podoba w zdjęciach. Raczej konstruktywnie, bez ubliżania modelkom czy autorom.



Chętnie stane z Ozzim do pojedynku 1 vs 1 na temat "BW: Portret z charakterem" z jednym warunkiem, długi czas realizacji.

Rozumiem, że jesteś autorem któregoś zdjęcia i nie spodobało Ci się, co napisałem? :)

Skoro wybrałeś temat, rzuciłeś mi rękawicę (w twarz;) ) to, żeby za dużo nie gadać, proponuję załatwić to szybko i bez przytulania ;)- co powiesz na termin do końca tygodnia? Później nie będę mógł się tym zająć, niestety... :(

Franeq
04-12-2008, 00:16
Ok, odpisałem na PW.

Niech wygra lepszy ;)

autograf
04-12-2008, 00:19
No to jak? Sami sobie założycie wyzwanie, czy ja mam to zrobić?

Proponuję Ozzy Ty się tym zajmij. Nie wnikam w Wasz regulamin, aczkolwiek nie zapomnijcie o tym podstawowym.


W razie potrzeby, jestem do dyspozycji :)

Franeq
04-12-2008, 01:50
Dobra ja już mam gotowe pliki, Ozzy chyba też. Temat jw. korzystamy oboje z szuflady do miesiąca i jednego tygodnia. bez żadnych udziwnien. autograf czyn swoja powinnośc bardzo prosze :)

ozzy
04-12-2008, 08:51
Widzę, że strasznie się spieszysz :) to powiedzmy termin do jutra 20:00. Bo oczywiście mam zaległości w obróbce. Przez "bez udziwnień" rozumiem, że technika i obróbka dowolna, tylko trzymamy się tematu "Portret z charakterem". 1 praca, 700px po dłuższym boku... czyli poza punktem 6 (szuflada) pełna zgodność z dotychczasowym regulaminem "wyzwań".

Franeq
04-12-2008, 12:26
Wolałbym zrobic nowe foty, zawsze to coś nowego, odgrzewanie kotletów sux.

ozzy
04-12-2008, 14:39
Wolałbym zrobic nowe foty, zawsze to coś nowego, odgrzewanie kotletów sux.

Proponowałem termin, do końca tygodnia. Z tego co zrozumiałem, to Ci krótki czas nie odpowiada. Mi nie odpowiada termin późniejszy...
Ja materiał mam świeżutki, jeszcze nie obrobiony... więc w moim przypadku to nie będzie odgrzewanie kotleta :mrgreen:

Franeq
04-12-2008, 19:40
Niestety, potrzebowałbym +/- miesiąca, jak coś zawsze możemy zrobic reedycje, chętnie podejme wyzwanie :-)

Moja praca juz poszła.

autograf
04-12-2008, 19:50
Niestety, potrzebowałbym +/- miesiąca, jak coś zawsze możemy zrobic reedycje, chętnie podejme wyzwanie :-)

Moja praca juz poszła.

Raczej rewanż ;)

Ustalcie sobie czy praca może być zatytułowana.

edit:

ustalono, że praca może mieć tytuł.

ozzy
04-12-2008, 20:12
łosz kurde, miesiąc? :) to faktycznie długo.

ozzy
04-12-2008, 20:15
ustalono, że tutył dopuszczalny, ale niewymagany.

autograf
04-12-2008, 20:39
Zamykam. Proszę: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=80160