philig
04-12-2008, 15:37
Hej,
chciałem wrzucić na swoją stronę fotkę ale nie puszczę zdjęcia z takim błędem.
W oryginale na podglądzie 100% nie mam mory (moire).
Pracuję na CS3 - jak się pozbyć przy zmniejszaniu tego paskuctwa? Jest na to metoda?
Z góry dziękuję za pomoc!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)
chciałem wrzucić na swoją stronę fotkę ale nie puszczę zdjęcia z takim błędem.
W oryginale na podglądzie 100% nie mam mory (moire).
Pracuję na CS3 - jak się pozbyć przy zmniejszaniu tego paskuctwa? Jest na to metoda?
Z góry dziękuję za pomoc!
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)