Vavamaka
02-12-2008, 17:02
Zbliża sie zima, a z nią snieg. Kolejna przeszkoda, po deszczu, która uniemożliwia mi robienie zdjęć. Zastanawiam się czy macie moze jakies wypróbowane patenty na ochronienie aparatu przed wilgocią? Mam d80 więc uszczelek brak.
ps. zupełnie nie wiem gdzie powinienem przykleić wątek, to miejsce mi najbardziej pasowało.
ps. zupełnie nie wiem gdzie powinienem przykleić wątek, to miejsce mi najbardziej pasowało.