PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografowanie w trudnych warunkach



Vavamaka
02-12-2008, 17:02
Zbliża sie zima, a z nią snieg. Kolejna przeszkoda, po deszczu, która uniemożliwia mi robienie zdjęć. Zastanawiam się czy macie moze jakies wypróbowane patenty na ochronienie aparatu przed wilgocią? Mam d80 więc uszczelek brak.
ps. zupełnie nie wiem gdzie powinienem przykleić wątek, to miejsce mi najbardziej pasowało.

arachiusz
02-12-2008, 21:20
rainsleeve - może takie coś

Vavamaka
02-12-2008, 23:37
Chyba pozostaje taki rękaw samemu zrobić, bo nie natknalem sie na ślad sprzedarzy w Polsce...:(

Aras
03-12-2008, 12:22
Są dostępne na Allegro. Zarówno zwykłe "ceraty" przeciwdeszczowe, jak i grubsze "ocieplane" zdaje się firmy Matin.