PDA

Zobacz pełną wersję : Jak uzyskac taki efekt?



Gallson
28-11-2008, 08:51
Witam
1. jak uzyskac taka kolorystyke :
http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=237668
czyli takie zmieszane kolory
2. I takie cos, nie wiem jak to nazwac "bokeh" :
http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=237671
zachodzi mi o te "krysztalki" ktore rowniez nachodza na modelke.
3. Oraz takie swiatlo http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=65364 te z prawej strony, nie sadze zeby powstalo na skutek naturalny, z ps (flara obiektywu) tez to chyba nie jest, choc moge sie mylic
z gory dziekuje za odpowiedzi

Witusch
28-11-2008, 09:37
Jakims "miszczem" w obrobce nie jestem, ale moim skromnym zdaniem, to:
1. cos w rodzaju crossowania, o tej technice znajdziesz duzo na forum
2. nakladka warstwy z bokehem, oczywiscie mozna tez inna, gwiazdki, flary itp - zwroc uwage, ze za modelka sa kolka a przed nia szesciokaty, nie znam takiego obiektywu, ktory w jednej ekspozycji robilby cos takiego...
3. to poprostu zrodlo swiatla za modelka