PDA

Zobacz pełną wersję : światełko wspomagania Af nie działa ?



hal
27-11-2008, 19:24
Zauważyłem ze w moim s2pro nie świeci mi wspomaganie AF czy w opcjach jest wyłączenie tej opcji czy się światełko spaliło :/

rabijki
27-11-2008, 19:49
sprawdz czy opcja wlaczona
sprawdz jak masz ustawione wybieranie pola ostrosci
jaki sposob ostrzenia
czy masz w recznym wybieraniu centralny punkt

olo

hal
28-11-2008, 00:39
Modzę jak mogę i wymodzić nie mogę, jeszcze gdy włączam funkcję redukcji czerwonych oczu światełko też nie zaświeca się

The Fly
04-12-2008, 11:32
Wspomaganie AF działa tylko jak masz ustawione centralne pole ostrości. Taka głupotka :]...

Fenek
04-12-2008, 11:59
... i trzeba mieć ustawiony single AF, nie śledzenie. :)

hal
05-12-2008, 18:20
mam centralnie i mam wyłączone na single AF na to wynika ze się spieprzyło :/

The Fly
05-12-2008, 18:55
Jeszce w Menu musisz mieć włączoną opcję AF Asistant czy jakoś tak.

hal
06-12-2008, 00:46
chodzi ci o AF-ASSIST ILLUMINATOR to mam na ustawione na ON