PDA

Zobacz pełną wersję : Aparacik do 400zł



m_a_j_k_e_l
26-11-2008, 21:27
CANON A 590 czy Panasonic DMC-LZ10 czy cos innego moze? Sam posiadam A560 ktorym nagrywam filmiki pod woda i ogolnie mam go w kieszeni jak nie mam nikosia. A to ogolnie parat dla kumpla, ze mam a590 to polecam canona bo naprawde okej a nie wiem nic o panasonicu albo moze jakis nikonek? Ogolnie cos w granicach 400zl. Co polecanie.

Jesli w zlym dziale to prosze moda o przeniesienie.

Pozdrawiam

truman20
26-11-2008, 22:51
Seria A Canona to jedna z najbardziej udanych (kto wie czy nie najbardziej udana) serii kompaktów tej firmy. Myślę, że A590 IS będzie dobrym wyborem. Mój wujek ma LZ10 i szczerze powiedziawszy nie kupiłbym tego aparatu.

bognik
26-11-2008, 22:58
Canon produkuje świetne kompakty, to trzeba przyznać ;)

m_a_j_k_e_l
26-11-2008, 23:38
tak tez myslalem, ze bedzie to dobry wybor!
dzięki za potwierdzenie:)