PDA

Zobacz pełną wersję : jak to jest zrobione???



fryzjerek
26-11-2008, 17:00
Witam jak to zdejęcie jest zrobine??? chodzi mi zeby uzyskac ten sam efekt ale zeby nie bylo tych pasków . Jak to było składane ??? dziekuje za info

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img141.imageshack.us/img141/1703/kitevw2.jpg)

bombel
26-11-2008, 17:05
Myślę, że chwilowo odłożyli te paski gdzieś na bok. Najpierw je zdjęli, potem złożyli (bo było składane jak piszesz), a po zdjęciu założyli paski z powrotem, żeby nie było ściemy, jak przyjdzie gospodarz domu - a tu paski leżą obok.

fryzjerek
26-11-2008, 17:15
Myślę, że chwilowo odłożyli te paski gdzieś na bok. Najpierw je zdjęli, potem złożyli (bo było składane jak piszesz), a po zdjęciu założyli paski z powrotem, żeby nie było ściemy, jak przyjdzie gospodarz domu - a tu paski leżą obok.

nie czaje. ja nie wiem jak to bylo robione dlatego dodałem zdjecie zby sie dowiedziec

bombel
26-11-2008, 17:21
nie czaje. ja nie wiem jak to bylo robione dlatego dodałem zdjecie zby sie dowiedziec

Hmmm... Dlatego dodałeś zdjęcie, co? A nie pomyślałeś wcześniej, że zadałeś pytanie, ale nie pokazując zdjęcie pytanie jest troszkę bez sensu? :)


Teraz, jak widać zdjęcie, łatwiej odpowiedzieć. :)

1. Gość zrobił seryjne zdjęcia
2. Nałożył jedno na drugie, i tak dalej w programie graficznym.
3. Bardzo niechlujnie wymaskował zbędne części (dlatego zostały paski). Gdyby to zrobiłdobrze, poasków by nie było.

Wbrew pozorom to dość proste, jeśli się ma program (GIMP lub coś koło tego, Photoshop też może być) i umie maskować zbędne rzeczy.

fryzjerek
26-11-2008, 17:33
dzieki za info mam photoshopa cs3. a zdjecie dodalem tylko nie wiem czemu sie nie wyswietlało od razu tylko po 10 min sie pojawiło

fIlek
26-11-2008, 17:38
dzieki za info mam photoshopa cs3. a zdjecie dodalem tylko nie wiem czemu sie nie wyswietlało od razu tylko po 10 min sie pojawiło

Się pojawiło, bo jeden moderator poprawił :D Poczytaj sobie instrukcję umieszczania zdjęć na forum

fryzjerek
26-11-2008, 17:41
no własnie czytałem i myslalem ze było wszystko ok a tu jak widac nie.to pierwsze zdjecie jakie dodawałem, wysłałem na tą stronke co pisze w opisie i dodałem dokładnie jak pisało. po czym wyswietlało tylko kwadracik a w srodku czerwony krzyzk

blazeje
04-12-2008, 15:37
A nie można ustawić w aparacie wielokrotnej ekspozycji, aparat na statyw i pociągnąć serię?

sailor
04-12-2008, 15:42
jak pociagneisz serie na multiekspozycji to przeswietlisz tlo i rozmyjesz fale .. (choc da sie i tego uniknac)

cyrusvirus
13-12-2008, 11:38
...(GIMP lub coś koło tego, Photoshop też może być)...
:mrgreen:

DonMaliniacco
14-12-2008, 00:47
Wbrew pozorom to dość proste, jeśli się ma program (GIMP lub coś koło tego, Photoshop też może być) i umie maskować zbędne rzeczy.

Cenie Cię bombel za Twe merytoryczne odpowiedzi, olbrzymią wiedzę i rzeczowe podejście do problemu... lecz teraz zwyczajnie przeginasz... dlaczego nie powiesz naprawde jak to sie robi? Plugin/wtyczka? :)

bombel
14-12-2008, 01:05
Jest już za późno i nie łapię ironii... Poważnie pytasz? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że nie wiesz - tylko chcesz wyciągnąć kolejną wymyśloną nazwę magicznego pluginu...

DonMaliniacco
14-12-2008, 01:21
Jest już za późno i nie łapię ironii... Poważnie pytasz? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że nie wiesz - tylko chcesz wyciągnąć kolejną wymyśloną nazwę magicznego pluginu...

Widać jeden z tych dni ;) toć to plugin 9 in 1 jump

bombel
14-12-2008, 01:32
Uj, tak... Tak, że to jeden z tych dni i tak, że to ten właśnie plugin. :)

Notabene jego wersja light była dołączona do czytnika kart 9 in 1. Wiesz, do karty dołączali C1 Light, a do czytnika plugin do skoków 9 in 1 Jump Light.




Ale ogólnie, zdrowieję ponoć, jak utrzymuje konsylium. :|

DonMaliniacco
14-12-2008, 01:43
Ale ogólnie, zdrowieję ponoć, jak utrzymuje konsylium. :|

Szybkiego powrotu zatem... :)