PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań odnośnie fotografii.



kicikot
25-11-2008, 21:34
Witam mam do was kilka pytań mianowicie:
1. Czy nikon D80 z obiektywem 18-135mm może ostrzyć na nieskończoność (jeśli tak to jak to zrobić)?

Pozdrawiam
Adam

autograf
25-11-2008, 21:39
Ja się dołączę.

4. Jak korzystać z wyszukiwarki?

Sowulus12
25-11-2008, 21:41
Hahahahaha :)

kicikot
25-11-2008, 21:53
Może tak lepiej i nie kluje w oczy!
Da się wyostrzyć na nieskończoność?

mayor
25-11-2008, 22:05
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6418