PDA

Zobacz pełną wersję : Jak fotografowac ruchome obiekty?



rafal0325
20-11-2008, 13:20
Witam,czytam sobie instrukcje i doszedłem do tego ze aby robic fotki poruszającym sie obiektom trzebaby właczyc AF-C Tryb i ciagłego autofokusa i srodkowe pole AF ustawic na szerokie jezeli sie myle to niech mnie ktos nakieruje na dobra droge,a do czego uzywamy Dynamicznego pola AF
D80 18-70mm

Sowulus12
20-11-2008, 13:49
www.szerokikadr.pl

rafal0325
20-11-2008, 14:20
Czy to ta technika http://www.szerokikadr.pl/poradnik/artykul/jak_zrobic_takie_zdjecie_panoramowanie/

Sowulus12
20-11-2008, 14:31
Zadawane przez Ciebie pytania wskazują, że rozpoczynasz przygodę z fotografią i dlatego moja propozycja żeby zapoznać się z tą stroną, jest tam sporo elementarnej wiedzy podanej w zjadliwy sposób. Znajdziesz tam również odpowiedzi na swoje pytania.

Tak, to jest jedna z technik robienia zdjęć objektów w ruchu. Napisz co konkretnie chcesz fotografować, bo z Twojego posta nie wiele wiadomo.

ANMI65
25-11-2008, 00:11
www.szerokikadr.pl

Fajna stronka, mnie też się przyda :) . Zaczynam swoją przygodę z fotografią i mam nadzieje moją nową pasję rozwijać, a takie strony uchronią mnie od zadawania niepotrzebnych pytań :) dzięki

rsuchorab
02-12-2008, 00:54
genialna strona, dzieki :)