PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy do d70.



Girdian
18-11-2008, 23:05
Jaki jest symbol wężyka spustowego i pilota do d70 i czy będzie pasował do niego od d80 albo innego modelu?

wilk325
18-11-2008, 23:12
Jaki jest symbol wężyka spustowego i pilota do d70 i czy będzie pasował do niego od d80 albo innego modelu?

A nie prościej:http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=lang_pl&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=w%C4%99%C5%BCyk+spustowy+do+d70&spell=1
Ktoś kiedyś wymyślił takie coś jak Google i szukaj.
Nie chciałem być niegrzeczny, ale tego typu pytania to jak spam pojawiają się ostatnio na forum, a to tylko lenistwo, chyba że się mylę?

Girdian
19-11-2008, 17:47
Użyłem tego i się dowiedziałem ze co strona to inne oznaczenie.

wilk325
19-11-2008, 20:42
Użyłem tego i się dowiedziałem ze co strona to inne oznaczenie.

To może tak:
Pilot do zdalnego wyzwalania ML-L3
Elektroniczny wężyk spustowy MC-DC1

Karl Johansson
19-11-2008, 23:11
Wilku, zwróć uwagę na fakt, iż chodzi o d70, nie d70s, więc o wężyku spustowym nie ma mowy (brak gniazda). Pozostaje tylko pilot ML-L3