PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Etiopia -byl juz ktos a moze sie wybiera?



ranbir kapoor
17-11-2008, 02:25
jak ze wkrotce sie tam wybieram chcialem sie dowiedziec czy byl ktos z forumowiczow
wszelkie rady mile widziane
a moze sa chetni?

fIlek
17-11-2008, 02:27
jak ze wkrotce sie tam wybieram chcialem sie dowiedziec czy byl ktos z forumowiczow
wszelkie rady mile widziane
a moze sa chetni?

No to pewnie zaczniesz od listy szczepień, a skończysz na adresie sklepu z bronią na miejscu :D Zobaczę jutro, czy kumpel jest akurat w Polsce, jak coś to się trochę dowiem, on tam jeździ z misjami humanitarnymi.

ranbir kapoor
17-11-2008, 10:32
szczepienia juz sa wszystkie zrobione,wylot w piatek

Borowa
17-11-2008, 11:26
no to po przylocie daj znac - bo mam w planach na 2009 zoorganizowac wyjazd od Etiopi przez Kenie do Ruandy - ewentualnie jeszcze jezioro Victori plan B to Namibia i Botswana o ile zbioire fundusze .. whhh

Paweł

Bolleque
17-11-2008, 13:14
Na Namibie i Botswane w przyszlym roku to ja bym sie pisal. Chodzi mi po glowie taki pomysl ale brak chetnych na razie. W Botswanie juz raz bylem.
W sumie Etiopia tez bym nie wzgardzil. Jak bedziesz szukal kompanii to daj znac.

ranbir kapoor
17-11-2008, 13:17
mi sie ekipa wykruszyla i ostatecznie tylko ja i kumpela lecimy

Borowa
17-11-2008, 17:07
Na Namibie i Botswane w przyszlym roku to ja bym sie pisal. Chodzi mi po glowie taki pomysl ale brak chetnych na razie. W Botswanie juz raz bylem.
W sumie Etiopia tez bym nie wzgardzil. Jak bedziesz szukal kompanii to daj znac.

Super - ja powoli zarażam znajomych i nie tylko organizacja no i przede wszystkim uczestnictwem w takiej wyprawie
Mam wielką prośbę jak już byłeś w tamtych okolicach - napisz mi na priva lub załóż wątek o takich podstawowych cenach na miejscu jak i trasach które masz za sobą oraz o rzeczach które szczególnie należy mieć ze sobą

Będę bardzo wdzięczy

A co do wylotu mariobigamista to mam nadzieję że szybko pokażą się zdjęcia i opis trasy

Paweł

Paweł M
17-11-2008, 19:16
a że tak zapytam ile trzeba mieć na taką wyprawę?
Też bym się wybrał, ale nie wiem o jakich wielkościowo kwotach mówimy

Sl@wcio
17-11-2008, 21:10
Nie powiem - wyprawa to bomba!
Zazdroszczę ;-)