PDA

Zobacz pełną wersję : 4 ręce to nie 2



cyrus8
17-11-2008, 00:48
Witam wszystkich,
Ostatnio jeden z kolegów znalazł ciekawe foto i zapragnął mieć takie samo. Co do techniki nie jestem pewien, więc proszę o podpowiedz.
http://www.wdahu.com/kamyki/kamyki/nowosci/923.jpg
Pozdrawiam :)

autograf
17-11-2008, 00:59
To nie technika. To montaż.

cyrus8
17-11-2008, 01:34
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)

prz3mo
17-11-2008, 10:22
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)

Tak, możesz tak właśnie zrobić.

mishieck
17-11-2008, 11:56
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)


Najłatwiej to zrobić przy pomocy maski.
Tutaj tutorial: http://www.markushartel.com/tutorials/photoshop/photoshop-layer-masks-part-1.html

cyrus8
17-11-2008, 12:31
Dzięki wielkie za podpowiedzi :)

Seeker
17-11-2008, 14:03
"Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje"

Ekspozycje.
Kompozycja sie w zasadzie nie zmienia, wiec jest jedna (nie podpierajac sie aptekarstwem).

cyrus8
18-11-2008, 13:53
"Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje"

Ekspozycje.
Kompozycja sie w zasadzie nie zmienia, wiec jest jedna (nie podpierajac sie aptekarstwem).

Fakt:D

Le Sir
19-11-2008, 08:24
No nie no ... Wdahu na forum nikona ... tego bym się nie spodziewał ;)