Zobacz pełną wersję : 4 ręce to nie 2
Witam wszystkich,
Ostatnio jeden z kolegów znalazł ciekawe foto i zapragnął mieć takie samo. Co do techniki nie jestem pewien, więc proszę o podpowiedz.
http://www.wdahu.com/kamyki/kamyki/nowosci/923.jpg
Pozdrawiam :)
autograf
17-11-2008, 00:59
To nie technika. To montaż.
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)
Tak, możesz tak właśnie zrobić.
mishieck
17-11-2008, 11:56
Ano:) Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje na siebie w PS i jedną z nich wymazuje, pozostawiając tylko ręce:)
Najłatwiej to zrobić przy pomocy maski.
Tutaj tutorial: http://www.markushartel.com/tutorials/photoshop/photoshop-layer-masks-part-1.html
Dzięki wielkie za podpowiedzi :)
"Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje"
Ekspozycje.
Kompozycja sie w zasadzie nie zmienia, wiec jest jedna (nie podpierajac sie aptekarstwem).
"Jeżeli dobrze kombinuje to nakładam 2 kompozycje"
Ekspozycje.
Kompozycja sie w zasadzie nie zmienia, wiec jest jedna (nie podpierajac sie aptekarstwem).
Fakt:D
No nie no ... Wdahu na forum nikona ... tego bym się nie spodziewał ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.