PDA

Zobacz pełną wersję : Troszkę przypalone (kurcze)



fumio
15-11-2008, 19:39
Witam,
Da się z tym coś zrobić - czy po ptokach ;-) ??

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotogrzegorz.com/a/1.jpg)

RAW:
http://www.fotogrzegorz.com/a/DSC_0001.NEF

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

mpwt
15-11-2008, 20:30
Jak się lepiej przyłożysz niż ja to spoko da radę. Stempel i do dzieła :D


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotoblog.marchewka.waw.pl/fotos/dom.jpg)

fumio
15-11-2008, 21:33
A no fakt.
Dzięki.
Pozdr.