fumio
15-11-2008, 19:39
Witam,
Da się z tym coś zrobić - czy po ptokach ;-) ??
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotogrzegorz.com/a/1.jpg)
RAW:
http://www.fotogrzegorz.com/a/DSC_0001.NEF
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Da się z tym coś zrobić - czy po ptokach ;-) ??
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotogrzegorz.com/a/1.jpg)
RAW:
http://www.fotogrzegorz.com/a/DSC_0001.NEF
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.