kobyll
15-11-2008, 16:01
Witam
Licze na Waszą pomoc lub chociaż na podpowiedź, może ktoś z Was spotkał się już z takim problemem. Mianowicie po sklejeniu całej prezentacji zdjęć (menu, 4 butony, podklad muzyczny) wypalam całość jako DVD VIDEO. Po nagraniu takiej prezentacji nie chce ona współdziałaś ze wszystkimi "telewizyjnymi odtwarzaczami DVD". Na całe szczęście w znaczącej większości odtwarzaczy na których sprawdzałem takie prezentacje wszystko działało bez zarzutu, jednak spotkałem się z przypadkami iż prezetacja nie jest kompatybilna z danym odtwarzaczem (dokładnie 2 razy miał miejsce taki przypadek, w obu sytuacjach próbowałem odpalić płyte na "tanim" odtwarzaczu i nie chciało "gadać"). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na tzw. porządnych DVDkach prezentacja śmiga bez zarzutu. Problemy objawiają się tym, że prezentacja odpala normalnie, wyświetla się menu, snuje się muzyczka w tle jednak nie da się nic dalej zrobić, nie działają butony, nie da się w żaden sposób odpalić slideshow'ów. Ktoś wie o co może chodzić? Może jakieś ustawienia w Nero?
Z góry dzięki za pomoc
Piotrek
Ps. Jeżeli źle wybrałem dział forum to prosze o przeniesienie.
Licze na Waszą pomoc lub chociaż na podpowiedź, może ktoś z Was spotkał się już z takim problemem. Mianowicie po sklejeniu całej prezentacji zdjęć (menu, 4 butony, podklad muzyczny) wypalam całość jako DVD VIDEO. Po nagraniu takiej prezentacji nie chce ona współdziałaś ze wszystkimi "telewizyjnymi odtwarzaczami DVD". Na całe szczęście w znaczącej większości odtwarzaczy na których sprawdzałem takie prezentacje wszystko działało bez zarzutu, jednak spotkałem się z przypadkami iż prezetacja nie jest kompatybilna z danym odtwarzaczem (dokładnie 2 razy miał miejsce taki przypadek, w obu sytuacjach próbowałem odpalić płyte na "tanim" odtwarzaczu i nie chciało "gadać"). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na tzw. porządnych DVDkach prezentacja śmiga bez zarzutu. Problemy objawiają się tym, że prezentacja odpala normalnie, wyświetla się menu, snuje się muzyczka w tle jednak nie da się nic dalej zrobić, nie działają butony, nie da się w żaden sposób odpalić slideshow'ów. Ktoś wie o co może chodzić? Może jakieś ustawienia w Nero?
Z góry dzięki za pomoc
Piotrek
Ps. Jeżeli źle wybrałem dział forum to prosze o przeniesienie.