Zobacz pełną wersję : Torba ? Może coś polecicie ?
Może ktoś używa D60 z Nikkorem 55-200 i Gripem i może polecić jakąś torbę do której taki zestaw się zmieści.
Ponieważ moja Lowepro Nova Mini AV już nie wystarcza.
jacek.gold
13-11-2008, 12:59
kup od razu większą bo to hobby jest koszmarnie zachłanne
juz za chwilę stwierdzisz że może jeszcze kupisz to i tam to i zaś będzie ciasno
Właśnie tak przeglądam i waham się między dwoma:
1. Lowepro Nova 3 AW
2. Lowepro Nova 180 AW
Posiadam Torbę Nova 3 AW i spokojnie mieści się w niej d70s z kitem, lampa sigma dg500 super i jeszcze obiektyw (stare, ruskie tele 70-220mm). W kieszeniach konwerter, bateria, zasilanie do lampy, 2 kable do kompa i tv. Zostaje miejsce na jakieś małe duperelki, aczkolwiek nie za wiele. Z tym ruskim tele jest trochę wypchana, ale jak się włoży coś krótszego to jest ok :]
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.