PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Terra Incognita - Edyta cd.



Andy_O
03-07-2006, 22:35
Zdjęć Edyty ciąg dalszy..


http://i36.photobucket.com/albums/e12/Andy_O/Terra_Incognita_Edyta_4.jpg
źródło (http://i36.photobucket.com/albums/e12/Andy_O/Terra_Incognita_Edyta_4.jpg)

Al Bundy
03-07-2006, 22:49
Technicznie zdjęcia mnie powaliło - wszystko pi pasuje. Czepię się jednak trochę tych włosów które niepotrzebnie moim zdaniem tak nienaturalnie są zwinięte na ręce. Do tego fryzura bardzo wydłuża optycznie twarz która jest żeby tego nie nazwać po imieniu - hmmmm... długa?

pebees
03-07-2006, 22:53
Mi przeszkadza brak dołu, bo modelka wygląda, jakby się przewracała. Do tego imho zbyt żółty makijaż.. zbyt widoczny. Pustka w LG też imo wymaga wypełnienia. A poza tym.. chciałbym takie zdjątka robić :)

Andy_O
04-07-2006, 00:47
Żeby robić zdjecia "z dołem" trzeba "mieć ten dół", czyli zadbać o stylizację "podłogi". Właśnie "podłoga" jest piętą achillesową zdjęć studyjnych, w plenerze jednak łatwiej - trawka, kamyczki itd. W studio albo mogę udawać trawkę/kamyczki, albo nie pokazywać dołu. Bo czarna plama pod nogami niezbyt mi się podoba.. :-)

Vesia
04-07-2006, 00:48
intrygujące zdjęcie, modelka jest osaczoną współczesną księżniczką zamkniętą w ciasnej wieży z oknem, przez które ktoś wpuścił ładne światełko.... :wink: :)

pebees
04-07-2006, 07:01
W studio albo mogę udawać trawkę/kamyczki, (..)

Pokaż, jak udajesz trawkę :D:D:D

Sorki, NMSP :) A teraz już rozumiem, czemu nie ma dołu, dzięki za wyjaśnienie.

StruceL
04-07-2006, 08:26
Ładny kadr i światło. Co do dołu tu uważam, że jest dobrze skadrowane.
Piękny kolor skóry. Wszystko mi się podoba natomiast myślałbym nad innym ułożeniem włosów.

Niedzwiedz
04-07-2006, 09:42
mnie sie podoba i kadr i swiatlo i modelka :)

sailor
04-07-2006, 10:45
stanowczo za rzadko pokazujesz zdjecia :) z checia zobaczylbym tez z innymi kombinacjami ulozenia wlosow .. choc to mi rowneiz pasuje. b.ladne swiatlo i kompozycja. jak zawsze zreszta.
pozdrawiam
sailor

Czornyj
04-07-2006, 10:52
Bardzo ładne. Szalenie mi się podoba perłowy modelunek światła. Włosy są ok - modelka jest fajnie "zapleciona", włosy funkcjonują tu jako kolejny splot tego "warkocza". Makijaż jest odważny i wyrazisty, ale ten oranżowy akcent kolorystyczny pasuje do pozostałych barw - czerni, żółcieni i brązów.

Jacek_Z
07-07-2006, 00:09
bardzo ładne wszystko. swiatło - mimo, że wyrazny jest kierunek, to tam gdzie cienie też wszystko jest wyraźnie wypracowane. ekran czy lampa?
brak dołu rozumiem doskonale albo i jeszcze lepiej bo mam na codzień to samo.
zreszta wcale nie musiałoby zdjęcie wygladać lepiej - udo sie na dole pewnie zrobiło szerokie, stopa tez sie na pierwszym planie najczęciej nieciekawie prezentuje.

Andy_O
07-07-2006, 00:36
tam gdzie cienie też wszystko jest wyraźnie wypracowane. ekran czy lampa?
Z prawej ekran złoty, ustawiony pionowo metr od Edyty. Dodatkowo Edyta siedziała na folii ratunkowej od złotej strony. Po prostu to, czym była wysmarowana bardzo brudziło i musielismy ratować tło przed zabrudzeniem. :-) W efekcie pełno było wszędzie złotego blasku.

wojteh
08-07-2006, 09:22
kadr pełen złota - dosłownie i w przenosni

Woldemorth
08-07-2006, 10:32
Za dużo folii ratunkowej na ustach i oczach :wink:

wojteh
08-07-2006, 15:59
nie - usta i oczy - IMHO są jak kropka nad "i" dopełnieniem całej postacji całego tego złota - jak czeresienka na bitej smietance

romanescou
08-07-2006, 16:22
PIĘKNE