kh29228
11-11-2008, 00:29
Witam,
właśnie jestem na etapie zakupu nowego statywu. Chodzi po głowie mi m.in. Benro (dość dobre opinie m.in. na forum + bardzo atrakcyjna cena) serii EX lub Versatile. Te z serii Versatile mają kolumnę, którą możemy ustawić z pozycji horyzontalnej. Zastanawia mnie właśnie ta cecha. Ciekaw jestem jak taka funkcja sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Czy jest to użyteczne, czy aparat zawieszony na takie poziomej kolumnie nie przeważa całości i kolumna nie opada. Wiem, że o Benro napisano sporo, ale chyba temat kolumny horyzontalnej nie był poruszany.
Byłbym wdzięczny za uwagi i porady osób, które korzystają z takiej funkcji w swoich statywach.
Pozdrawiam
właśnie jestem na etapie zakupu nowego statywu. Chodzi po głowie mi m.in. Benro (dość dobre opinie m.in. na forum + bardzo atrakcyjna cena) serii EX lub Versatile. Te z serii Versatile mają kolumnę, którą możemy ustawić z pozycji horyzontalnej. Zastanawia mnie właśnie ta cecha. Ciekaw jestem jak taka funkcja sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Czy jest to użyteczne, czy aparat zawieszony na takie poziomej kolumnie nie przeważa całości i kolumna nie opada. Wiem, że o Benro napisano sporo, ale chyba temat kolumny horyzontalnej nie był poruszany.
Byłbym wdzięczny za uwagi i porady osób, które korzystają z takiej funkcji w swoich statywach.
Pozdrawiam