Zobacz pełną wersję : Podostrzenie/zwiększenie za małej GO
Generalnie nie wierzę w cuda, jednak tym razem mam głęboką nadzieję, że znacie jakiś genialny pomysł na zbyt małą GO.
Chodzi o to:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/11/21b27bp-1.jpg
źródło (http://i33.tinypic.com/21b27bp.jpg)
truman20
04-11-2008, 15:51
Jakbyś dał większe zdjęcie, to można by jeszcze coś począć, ale tak to ciężko. Ja poległem.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/2082/21b27bpdr7.jpg)
jasne tutaj oryginał (http://rapidshare.com/files/160583842/DSC_2171.jpg.html), małe wrzuciłem dla unaocznienia problemu.
czekam zatem na zbawiciela ;)
Obawiam sie dosc dlugiego oczekiwania...
truman20
05-11-2008, 09:39
"Ciężka sprawa - ciężar nie ma tu nic do rzeczy..." Jak powiedział słynny Emmet B. w słynnym filmie. Nie nastawiaj się, że jest to do zrobienia. Zbyt mocno ten bobasek jest rozmydlony.
Znam ten ból... A to ISO zostało za duże, a to WB to bani, lampa w szufladzie czy obiektyw akurat nie ten co trzeba. A modele ruchliwe :-) Jedyna rada - polować dalej ;-)
Tyle mozna wyjac
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nie.ma.cudow)
a dalej, to juz chyba wylacznie metody rysunkowe.
koniec świata zapowiadają na 2012, więc trochę czasu jeszcze mam. Poczekam cierpliwie, może akurat...;)
autograf
06-11-2008, 22:08
Error
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.
Daj nowy link. Albo wyślij mi na maila. Maila znasz ;)
podeśle, ale za jakiś tydzień. Teraz funkcjonuję na innym kompie w Czaplinku:-D
autograf
06-11-2008, 22:15
podeśle, ale za jakiś tydzień. Teraz funkcjonuję na innym kompie w Czaplinku:-D
Hehe, spoko. A może Seeker ma gdzieś oryginał u siebie? Seeker, masz?
truman20
06-11-2008, 22:44
Ja ściągałem, ale coś walnięty ten plik był i nie chciał się otwierać.
Mam tylko kopie (wersje grzebana) w oryginalnym rozmiarze.
Zmodyfikowana jest calosc (trzymam na wszelki wypadek).
Jechalem wylacznie na globalu. Jesli chcesz, moge tez podeslac.
Podmianke lokalna strzelilem tylko na malym rozmiarze.
Rano skasowalem oryginal, a kosz traktuje tylko asekuracyjnie...
Moge jednak pocieszyc, ze na rapidzie po kilkunastu minutach mozna probowac ponownie.
Tez sie nabralem na ten sam numer ;). Zapisany plik ma 10KB.
Trzeba skopiowac obrazek z przegladarki i wkleic n.p. do Irfana.
Taki da sie juz zapisac normalnie.
Jesli sie nie uda, to skrobnij info (najlepiej PM).
jasne tutaj oryginał (http://rapidshare.com/files/160583842/DSC_2171.jpg.html), małe wrzuciłem dla unaocznienia problemu.
czekam zatem na zbawiciela ;)
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached. :(
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img504.imageshack.us/img504/6535/21b27bpzs0.jpg)
Znaczy problem techniczny.
autograf
07-11-2008, 01:29
Cieniutko Erie :)
http://iv.pl/images/5ztlze06leodps44t7ln.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=5ztlze06leodps44t7ln.jpg)
A jak bym miał oryginał - to normalnie szaleństwo ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.