PDA

Zobacz pełną wersję : Podostrzenie/zwiększenie za małej GO



emet_b
04-11-2008, 12:31
Generalnie nie wierzę w cuda, jednak tym razem mam głęboką nadzieję, że znacie jakiś genialny pomysł na zbyt małą GO.
Chodzi o to:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/11/21b27bp-1.jpg
źródło (http://i33.tinypic.com/21b27bp.jpg)

truman20
04-11-2008, 15:51
Jakbyś dał większe zdjęcie, to można by jeszcze coś począć, ale tak to ciężko. Ja poległem.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/2082/21b27bpdr7.jpg)

emet_b
04-11-2008, 16:46
jasne tutaj oryginał (http://rapidshare.com/files/160583842/DSC_2171.jpg.html), małe wrzuciłem dla unaocznienia problemu.

czekam zatem na zbawiciela ;)

Seeker
04-11-2008, 21:03
Obawiam sie dosc dlugiego oczekiwania...

truman20
05-11-2008, 09:39
"Ciężka sprawa - ciężar nie ma tu nic do rzeczy..." Jak powiedział słynny Emmet B. w słynnym filmie. Nie nastawiaj się, że jest to do zrobienia. Zbyt mocno ten bobasek jest rozmydlony.

Sindbad
05-11-2008, 11:30
Znam ten ból... A to ISO zostało za duże, a to WB to bani, lampa w szufladzie czy obiektyw akurat nie ten co trzeba. A modele ruchliwe :-) Jedyna rada - polować dalej ;-)

Seeker
06-11-2008, 19:37
Tyle mozna wyjac


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://nie.ma.cudow)

a dalej, to juz chyba wylacznie metody rysunkowe.

emet_b
06-11-2008, 22:05
koniec świata zapowiadają na 2012, więc trochę czasu jeszcze mam. Poczekam cierpliwie, może akurat...;)

autograf
06-11-2008, 22:08
Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


Daj nowy link. Albo wyślij mi na maila. Maila znasz ;)

emet_b
06-11-2008, 22:13
podeśle, ale za jakiś tydzień. Teraz funkcjonuję na innym kompie w Czaplinku:-D

autograf
06-11-2008, 22:15
podeśle, ale za jakiś tydzień. Teraz funkcjonuję na innym kompie w Czaplinku:-D

Hehe, spoko. A może Seeker ma gdzieś oryginał u siebie? Seeker, masz?

truman20
06-11-2008, 22:44
Ja ściągałem, ale coś walnięty ten plik był i nie chciał się otwierać.

Seeker
07-11-2008, 00:54
Mam tylko kopie (wersje grzebana) w oryginalnym rozmiarze.
Zmodyfikowana jest calosc (trzymam na wszelki wypadek).
Jechalem wylacznie na globalu. Jesli chcesz, moge tez podeslac.
Podmianke lokalna strzelilem tylko na malym rozmiarze.
Rano skasowalem oryginal, a kosz traktuje tylko asekuracyjnie...

Moge jednak pocieszyc, ze na rapidzie po kilkunastu minutach mozna probowac ponownie.
Tez sie nabralem na ten sam numer ;). Zapisany plik ma 10KB.
Trzeba skopiowac obrazek z przegladarki i wkleic n.p. do Irfana.
Taki da sie juz zapisac normalnie.
Jesli sie nie uda, to skrobnij info (najlepiej PM).

Erie
07-11-2008, 00:55
jasne tutaj oryginał (http://rapidshare.com/files/160583842/DSC_2171.jpg.html), małe wrzuciłem dla unaocznienia problemu.

czekam zatem na zbawiciela ;)

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached. :(


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img504.imageshack.us/img504/6535/21b27bpzs0.jpg)

Seeker
07-11-2008, 01:03
Ups...

Erie
07-11-2008, 01:20
Ups...

co za ups?

Seeker
07-11-2008, 01:29
Znaczy problem techniczny.

autograf
07-11-2008, 01:29
Cieniutko Erie :)

http://iv.pl/images/5ztlze06leodps44t7ln.jpg (http://iv.pl/viewer.php?file=5ztlze06leodps44t7ln.jpg)


A jak bym miał oryginał - to normalnie szaleństwo ;)