Zobacz pełną wersję : Da się coś z tego zrobić?
Korzystając z zaproszenia z postu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=77125 chciałbym Was poprosić o poprawę tego zdjęcia.
Pomniejszona wersja:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/11/4013656e552b40cf-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)
Z góry dziękuję.
Nikonozaur
04-11-2008, 12:18
Oto moja propozycja:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=4s2y9n1dplff6ak1q22h.jpg)
przecież jest ładne - co tu chcesz poprawiać?
wstaw gdzieś zdjęcie w pełnej rozdzielczości, aby można było CA usunąć, a poza tym bardzo ładne zdjęcie - miły nastrój, przenikające drzewa promienie słoneczne
shadowArt
04-11-2008, 17:08
A ja zrobiłem to nieco inaczej, troszkę bardziej ingerując:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotoart.serafinowie.com/zabawy_forumowe/las_shdart.jpg)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.