PDA

Zobacz pełną wersję : Da się coś z tego zrobić?



joka2
04-11-2008, 09:53
Korzystając z zaproszenia z postu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=77125 chciałbym Was poprosić o poprawę tego zdjęcia.

Pomniejszona wersja:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/11/4013656e552b40cf-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)

Z góry dziękuję.

Nikonozaur
04-11-2008, 12:18
Oto moja propozycja:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/viewer.php?file=4s2y9n1dplff6ak1q22h.jpg)

Czornyj
04-11-2008, 12:31
przecież jest ładne - co tu chcesz poprawiać?

swider
04-11-2008, 13:33
Ogromna CA, Czornyj :)

Erie
04-11-2008, 13:38
wstaw gdzieś zdjęcie w pełnej rozdzielczości, aby można było CA usunąć, a poza tym bardzo ładne zdjęcie - miły nastrój, przenikające drzewa promienie słoneczne

shadowArt
04-11-2008, 17:08
A ja zrobiłem to nieco inaczej, troszkę bardziej ingerując:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotoart.serafinowie.com/zabawy_forumowe/las_shdart.jpg)