PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić dobre hdr? Pomocy!



gadula85
03-11-2008, 01:33
Witam mam wszystko potrzebne do hdr. Lecz nie wiem jak do końca to zrobić? Proszę o pomoc ???????

autograf
03-11-2008, 01:46
To znaczy co masz?

To czytałeś? http://nikon.org.pl/showthread.php?t=75379

gadula85
03-11-2008, 09:45
tak lecz nie wiem jak dalej w Photoshopie ????

Seeker
03-11-2008, 13:37
Kupiles szopa bez instrukcji...?

loki_p
03-11-2008, 13:42
Tak samo jak zrobić dobre zdjęcie...

badabuzz
04-11-2008, 02:07
Kupiles szopa bez instrukcji...?

:) pytanie retoryczne?:)

Może używa 30 dniowej wersji próbnej

Seeker
04-11-2008, 02:32
Pytanie, jak kazde inne. Z ciekawosci.

Procedura wykonania jest opisana wystarczajaco dokladnie w sasiednim watku.
Zabraklo odpowiedzi, jakie guziory naciskac, a to juz - zdaje sie - tematyka instrukcji obslugi programu.
Stad pytanie. Czy uzasadnione...?

Podam przyklad, do wlasnej oceny:

Pada pytanie - Jak dojechac z Warszawy do Krakowa?
Co odpowiesz? Wsiasc do samochodu, zapiac pasy i.t.d. ...?

Mysle, ze podstawowe czynnosci warto byloby juz znac, i to wsio ;).

autograf
04-11-2008, 02:35
Pytanie, jak kazde inne. Z ciekawosci.

Procedura wykonania jest opisana wystarczajaco dokladnie w sasiednim watku.
Zabraklo odpowiedzi, jakie guziory naciskac, a to juz - zdaje sie - tematyka instrukcji obslugi programu.
Stad pytanie. Czy uzasadnione...?

Podam przyklad, do wlasnej oceny:

Pada pytanie - Jak dojechac z Warszawy do Krakowa?
Co odpowiesz? Wsiasc do samochodu, zapiac pasy i.t.d. ...?

Mysle, ze podstawowe czynnosci warto byloby juz znac, i to wsio ;).

Kurde. Dobrze prawi. No, dobrze! ;)