deejay3x
02-11-2008, 21:52
Strzałka, mam mały problem z PS a dokładnie ze spłaszczeniem obrazka . Wykonałem następujące czynności :
- wyostrzyłem
- Warstwa korekcyjna krzywe
- Warstwa korekcyjna barwa/nasycenie
Wyszedł mi z tego ciekawy efekt więc postanowiłem zachować foto i ..... tu jest probblem zdjęcie wygląda ładnie do momentu kiedy klikam spłaszcz obrazek , wtedy zdjęcie wraca do momentu po wyostrzaniu bez warstw :/
Jaki robię bład ? ktoś miał już taki przypadek ? Bez spłaszczenia znów nie mogę zapoisać pliku w formacie *.jpg .
- wyostrzyłem
- Warstwa korekcyjna krzywe
- Warstwa korekcyjna barwa/nasycenie
Wyszedł mi z tego ciekawy efekt więc postanowiłem zachować foto i ..... tu jest probblem zdjęcie wygląda ładnie do momentu kiedy klikam spłaszcz obrazek , wtedy zdjęcie wraca do momentu po wyostrzaniu bez warstw :/
Jaki robię bład ? ktoś miał już taki przypadek ? Bez spłaszczenia znów nie mogę zapoisać pliku w formacie *.jpg .