PDA

Zobacz pełną wersję : Nikkor 80-200/2,8D ED



bradley
30-06-2006, 00:56
Właśnie takowy zakupiłem i w związku z tym putanie do uzytkowników?
Mianowicie w moim egzemplarzy pierrścień przełącznika M-A zaskakuje tylko w położeniu "M".
W pozostałym zakresie "dość swobodnie sie obraca. Tan na "chłopski rozum" tezpowinna chyba zaskakiwać w połozeniu "A". Do tej pory nie miałem w rece żadnego szkła z takim przełącznikiem.

eclipse
30-06-2006, 00:59
z ciekawosci wlasnie sprawdzilem moj, ktory sprzedaje, zaskakuje i w M i w A...

Wolski
30-06-2006, 03:54
u mnie tez zaskakuje w obu pozycjach ;)

Robert_P
30-06-2006, 14:24
Masz poprostu skopaną blokadę przełącznika , ja zresztą mam podobnie , jest to znana przypadłość tej puszki .

ps. kolega rabijki naprawiał coś takiego

ictus
30-06-2006, 20:26
ja mialem na to patant... uciolem jeden zwoj ze sprezynki do dlugopisu w wsadzilem pod przycisk... ale juz nie dziala:)

bradley
30-06-2006, 22:40
Ha, ale ja to szkło kupiłem we środę!!!! jako "prawie nowe" od wydawałoby się sprawdzonego sprzedawcy z allegro. Miałem pecha, bo odbyło sie to wszystko poza aukcją "pod śmietnikiem", z reki do ręki. Wydawało mi się , że dobrze zlustrowałem zabaweczke. Miałem zresztą do wyboru całkiem nowe i to, ale to nowe miało jakiś zadzior na zadniej soczewce i było 400 PLN droższe. To moje wydawało sie Ok. Przy transakcji gość przysięgał się, że daje trzy miesiące gwarancji, a teraz sie wypiął. Trudno, przez własną głupotę będę pewnie kilka stów do tyłu - jak znam życie i zwyczje NP, bo już sie zawziąłem i wysyłam obiektyw na full przegłąd do Nikona. Kupiłem ten obiektyw na "długie lata" i chcę go być pewnym.
Miała być "satysfakcja gwarantowana", a mam dodatkowy wydatek, , niepotrzebne nerwy i parę stów w plecy. :twisted:

Czornyj
30-06-2006, 22:45
bradley, oddaj szklaneczkę do p. Kadei na Czapskich. To fachura, za jaką stówę powinien ci taką duperelę pewnie w jeden dzień naprawić.

I napisz może co to za łoś-kefir złoty tak cię wyrąbał, żeby inni mogli gnoja uniknąć!

bradley
30-06-2006, 22:51
Nawet już do niego dzwoniłem, ale taki jestem wq.... , że póki co chyba się zdecyduje na NP i full przegląd, może go coś jeszce boli

Robert_P
03-07-2006, 08:43
Daj znać ile Cię ta "przyjemność " w NP kosztowała to może też się skuszę :lol:

misiek502
03-07-2006, 21:38
Daj znać ile Cię ta "przyjemność " w NP kosztowała to może też się skuszę :lol:

i jak dluuugo to trwa bo chce wyslac swoja tokine na przeglad :?

meliszipak
03-07-2006, 21:50
bradley, napisz który sprzedawca jest taki uczciwy? Ku przestrodze dla innych.

pan_narciarz
03-07-2006, 21:53
Witam! Jakoś w marcu również kupiłem to szkło. Optyka w stanie idealnym, niestety mam dokładnie to samo - nie zaskakuje w pozycji A :(
pozdrawiam

bradley
03-07-2006, 23:04
meliszipak , Robi ładne fotki i " gwarantuje satysfakcje "
Szkło już pojechało do Nikona

[ Dodano: Czw 03 Sie, 2006 ]
robren: Szkło przyleciało do mnie by DHL. Jest po gruntownym remoncie i przeglądzie.
Zaszlałem o dorzyciłem jeszcze wymianę jednego pierścienia.
Kosztowało mnie 482 PLN w tym sama robocizna 300 (rezem z justowaniem - nie wiem czy doliczyli extra do rachunku, czy rzeczywiście rozjechane było). [/b] Trochę kosztowało, ale jest teraz moje. Moje własne ! :lol:
Pozdrowienia dla Mr. T* from Allegro