Nikoniarze.pl
>
Sprzęt i akcesoria
>
Pozostałe akcesoria
> Coś dla posiadaczy D90 :)
PDA
Zobacz pełną wersję :
Coś dla posiadaczy D90 :)
mihow
31-10-2008, 10:30
Hmmm, chyba obowiązkowe akcesorium dla każdego D90-tkowca :)
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8048
pn
31-10-2008, 10:33
Raczej jakis wietnamczyk krecacy za miske ryzu AFem. :-D
sote
31-10-2008, 10:48
po co takie orurowanie - tylko utrudni manualne ostrzenie ;]
motyl
31-10-2008, 13:13
Niezłe cudo i pewnie kosztuje więcej niż D90
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.