PDA

Zobacz pełną wersję : Coś dla posiadaczy D90 :)



mihow
31-10-2008, 10:30
Hmmm, chyba obowiązkowe akcesorium dla każdego D90-tkowca :)

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8048

pn
31-10-2008, 10:33
Raczej jakis wietnamczyk krecacy za miske ryzu AFem. :-D

sote
31-10-2008, 10:48
po co takie orurowanie - tylko utrudni manualne ostrzenie ;]

motyl
31-10-2008, 13:13
Niezłe cudo i pewnie kosztuje więcej niż D90