PDA

Zobacz pełną wersję : Battle / Zadania tematyczne - pomysł



Polsar74
31-10-2008, 00:07
Witam

co myślicie by cały wątek zadań tematycznych / pojedynków mial swój osobny DZIAŁ ( ! ) ?

Byłoby duuużo łatwiej znaleźć i na dodatek kilka osób więcej brało by udział w tej zabawie !

To mimo wszystko jakiś motywator ...

Jakie jest Wasze zdanie ?

Paweł

jacek.gold
31-10-2008, 00:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=951748#) NIKON FORUM (http://forum.nikon.org.pl/index.php) > Fotografia - zdjęcia i ich obróbka (http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=6) > Pojedynki (http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=91) > Trwające pojedynki (http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=93)

a nie ma? dziwne

Polsar74
31-10-2008, 00:14
Jacek - aleś mnie wyhamował :-)

chodzi mi o to by dużo większa ilość osób się tam pojawiała - więc uważam że powinien ten dział być lepiej widoczny z GŁÓWNEGO MENU

jacek.gold
31-10-2008, 00:17
kazdy dział by tak chciał
tylko kto by to wytrzymał
rym???

Polsar74
31-10-2008, 00:22
rym???

rym - jak nic

ale ja poważnie pytam ! Ty już się wypowiedziałeś - daj szansę innym !

Mnie osobiście irytuje że ciężko znaleźć ten dział - pewno dlatego wcześniej szybko obumierał !!!

jacek.gold
31-10-2008, 00:25
Ty już się wypowiedziałeś - daj szansę innym !


a czy ja tym inny bronię?
toz niech przemówią narody (a poza tym podbijam wątek i jest na czele w nowych postach :) )

Polsar74
31-10-2008, 00:40
a czy ja tym inny bronię?
toz niech przemówią narody (a poza tym podbijam wątek i jest na czele w nowych postach :) )

a kysz :mrgreen:

właśnie mi rozłożyłeś watek ! Idę spać !

elix
31-10-2008, 00:53
Ja bym raczej sugerował żeby nieco ujednolicić strukturę i żeby Wyzwania/Pojedynki i Zadania Tematyczne były w tym samym miejscu bo na razie to jest tak:

NIKON FORUM > Fotografia - zdjęcia i ich obróbka > Pojedynki

NIKON FORUM > Fotografia - zdjęcia i ich obróbka > Pojedynki > Wyzwania

NIKON FORUM > Fotografia - zdjęcia i ich obróbka > Zdjęcia - kategorie tematyczne > Zadania tematyczne

i to trochę komplikuje czasem odnalezienie odpowiedniego wątku.

Więc może zmienić jeśli to możliwe obecną nazwę podforum Pojedynki na coś bardziej uniwersalnego i wewnątrz tego podforum publikować wspomniane trzy rodzaje zabaw.

autograf
31-10-2008, 01:04
A może tak?

Nazwa działu:

Zadania tematyczne i pojedynki

Poddział pierwszy: Pojedynki
1. Wyzwania
2. Trwające pojedynki
3. Zakończone

Poddział drugi: Zadania tematycznie - fotografia miesiąca
1. Zadanie tematyczne - dyskusja
2. Trwające głosowanie
3. Zakończone zadania

mini21
31-10-2008, 09:05
Tak jak autograf to zaprezentował mi się podoba.
Wszystko jest jasno i wyraźnie.
Teraz panuje tam lekki bałagan.

elix
31-10-2008, 09:27
autograf - generalnie może tak być - jedyna moja uwaga jest tylko taka, że może zamiast "Pojedynki" powinno być moim zdaniem słowo "Wyzwania" - czyli dział Zadania tematyczne i wyzwania, grupa Wyzwania i w niej Trwające wyzwania. w ramach wyzwań mieszczą się zarówno pojedynki jak i bitwy więc takie nazewnictwo byłoby bardziej uniwersalne, a jak któryś z moderatorów to ostatnio zauważył pojedynek rozgrywa się między dwoma osobami.

Poza tą drobną kosmetyczną zmianą zaproponowany podział jest bardziej przejrzysty niż to co mamy teraz. Fajnie jakby jeszcze jakiś mod się w tej kwestii wypowiedział bo taka zmiana wymaga ich akceptacji.

Polsar74
31-10-2008, 10:21
no widzę że przez noc coś nam się wyklarowało konkretnego - bardzo mnie to cieszy :-)

autograf
03-11-2008, 20:47
autograf - generalnie może tak być - jedyna moja uwaga jest tylko taka, że może zamiast "Pojedynki" powinno być moim zdaniem słowo "Wyzwania" - czyli dział Zadania tematyczne i wyzwania, grupa Wyzwania i w niej Trwające wyzwania. w ramach wyzwań mieszczą się zarówno pojedynki jak i bitwy więc takie nazewnictwo byłoby bardziej uniwersalne, a jak któryś z moderatorów to ostatnio zauważył pojedynek rozgrywa się między dwoma osobami.

Poza tą drobną kosmetyczną zmianą zaproponowany podział jest bardziej przejrzysty niż to co mamy teraz. Fajnie jakby jeszcze jakiś mod się w tej kwestii wypowiedział bo taka zmiana wymaga ich akceptacji.

Elix - inny synonim pojedynków i bitew jest potrzebny. Trwające wyzwania brzmi ohydnie ;)

elix
03-11-2008, 21:21
No w sumie racja - trza znaleźć jakieś inne słowo :)

autograf
03-11-2008, 21:45
Rywalizacja? Zmagania? A może wystarczy "złamać" - Pojedynki/bitwy - aby mętliku w głowach forumowiczów nie robić..

Polsar74
03-11-2008, 21:54
a może zlepek dwóch słów np. "foto-pojedynki" ?

autograf
03-11-2008, 21:57
a może zlepek dwóch słów np. "foto-pojedynki" ?

A po co foto? Ja tam wiem na jakim forum jestem :p

Pojedynki dot. walki dwóch. Więcej to już bitwa :twisted:

elix
03-11-2008, 22:00
A jak uczestnicy w dresach to taka bitwa nazywa się ustawka :)

Polsar74
03-11-2008, 22:28
A po co foto? Ja tam wiem na jakim forum jestem :p

Pojedynki dot. walki dwóch. Więcej to już bitwa :twisted:

po to żeby się lepiej kojarzyły ! ot co !
poza tym ... to tylko propozycja
:-)

autograf
11-11-2008, 17:27
Wracając do tematu.

Jeszcze takie dwie propozycje:

Wersja A: Osobne forum dla zadań
Wersja B: Zadania i pojedynki w jednym forum z poddziałami

Mało profesjonalny, ale schemat poniżej :)

http://smietanka.com.pl/800/sch.jpg



Co myślicie?

Piotr_ek
11-11-2008, 19:00
jestem za
może w końcu sie zmobilizuje i zacznę sie w to bawić
gorzej jak mnie wciągnie...

a w ogóle to uważam, że powinna powstać galeria w której każde zdjęcie które wygra pojedynek było by trwale opublikowane... :P

elix
11-11-2008, 21:58
Ja obstaje przy wersji B - jedno podforum, a w nim podział na resztę - tak będzie przejrzyściej i wszystko będzie można znaleźć w jednym miejscu.

darsedz
11-11-2008, 22:07
problem w tym, ze jesli sie przypatrzeć to odwiedzin w "głosowaniach" jest sporo - owszem, może trochę w tym zakłamania bo odwiedza się własną bitwę kilka razy - ale 10x wiecej odwiedzin niż głosów... hmmm... w demokratycznym kraju ludzie boją się "anonimowo" zagłosować?

autograf
13-11-2008, 23:36
a w ogóle to uważam, że powinna powstać galeria w której każde zdjęcie które wygra pojedynek było by trwale opublikowane... :P

Bardzo mi się podoba ten pomysł!

Szturmowiec
04-03-2012, 11:43
Myślę, że może mieć swój osobny dział, by każdy fotograf mógł się wykazać.

panoramix
06-03-2012, 10:18
Liczysz na dyskusję w wątku archeologicznym ?

micz87
07-03-2012, 11:57
Panoramix, co się czepiasz - kolega nie chciał zakładać nowego wątku :D

Anar
07-04-2012, 05:06
Liczysz na dyskusję w wątku archeologicznym ?

jakim archeologicznym?
to już 4 post w tym roku więc 1 na miesiąc to chyba dobra średnia jak na to miejsce? xD

swoją drogą trzeba ten dział jakoś ożywić,
z rok temu były drobne starania ale wyszło jak zawsze..

jakiś pomysł by archeologia stała się rzeczywistością? ;)

anette05
06-01-2015, 15:26
jakim archeologicznym?
to już 4 post w tym roku więc 1 na miesiąc to chyba dobra średnia jak na to miejsce? xD

swoją drogą trzeba ten dział jakoś ożywić,
z rok temu były drobne starania ale wyszło jak zawsze..

jakiś pomysł by archeologia stała się rzeczywistością? ;)

Fajnie by bylo jakby Zadania tematyczne wrociły :) a wgl to czemu sie to nie rozwinęło? Moooooże ktoś odpowie :D