PDA

Zobacz pełną wersję : generowanie obrazu z małych obrazków



szelas
30-10-2008, 11:13
Witam,

Czy jest jakiś program, przy pomocy którego posiadając 100 różnych zdjęć wygeneruję inne "zdjęcie". Chodzi mi o taką mozaikę, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale chodzi o coś takiego
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.szelas.pl/mozaika.jpg)

mini21
30-10-2008, 11:27
Efekt jak z Tuman Show.

pd
30-10-2008, 11:30
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.szelas.pl/mozaika.jpg)
jest, zobacz http://www.tylkoprogramy.pl/mosaizer.php

szelas
17-11-2008, 21:24
Przepraszam, zapomniałem podziękować za link do mosaizera,
bardzo się przydał.
Dziękuję