ADAS
30-10-2008, 10:20
Znajomy poprosił mnie bym mu doradził.
Ma Sonego z dwoma kitami. Światkło zaczyn się od 3,5 więc ciemno.
Mam pytanie do osób znających system:
1. Jaką szybka i mocną lampę warto by zakupić.
2. Jakie szkło stałoogniskowe (wersja ekonomiczna) chodzi mi o coś takiego jak nasza 50 1.8. Tanie a efekt znakomity. Może ktoś wie czy z babci minolty da się coś przytulić z AF.
3. Zoom ze stałym światłembrany jest pod uwagę 17-50 2.8 Tamrona. I tu pytanie czy w Sony są takie problemy z AF czy temat nieistotny.
Oczywiście przyjaciela namawiam na przejście na jedyny słuszny system, lecz jest nieugięty.
Dodam że ma nienajnowszy model tej alfy około 2 lat ale symbolu nie pamietam.
Ma Sonego z dwoma kitami. Światkło zaczyn się od 3,5 więc ciemno.
Mam pytanie do osób znających system:
1. Jaką szybka i mocną lampę warto by zakupić.
2. Jakie szkło stałoogniskowe (wersja ekonomiczna) chodzi mi o coś takiego jak nasza 50 1.8. Tanie a efekt znakomity. Może ktoś wie czy z babci minolty da się coś przytulić z AF.
3. Zoom ze stałym światłembrany jest pod uwagę 17-50 2.8 Tamrona. I tu pytanie czy w Sony są takie problemy z AF czy temat nieistotny.
Oczywiście przyjaciela namawiam na przejście na jedyny słuszny system, lecz jest nieugięty.
Dodam że ma nienajnowszy model tej alfy około 2 lat ale symbolu nie pamietam.