sebaok
28-10-2008, 16:11
witam
Posiadam głowicę mf 488rc4. Dawno temu woda wypłukała z niej smar, teraz kiedy zwalniam kulkę trzeszczy i płoszy mi ptaszory:/ W imfoto doradzili mi wysłać ją do manfrotto ale za chwile będę miał to samo więc nie ma sensu, w archiwum znalazłem jedynie, żeby nie używać grafitowego.
Macie jakieś sprawdzone sposoby?
dzięki i pzdr.
Posiadam głowicę mf 488rc4. Dawno temu woda wypłukała z niej smar, teraz kiedy zwalniam kulkę trzeszczy i płoszy mi ptaszory:/ W imfoto doradzili mi wysłać ją do manfrotto ale za chwile będę miał to samo więc nie ma sensu, w archiwum znalazłem jedynie, żeby nie używać grafitowego.
Macie jakieś sprawdzone sposoby?
dzięki i pzdr.