PDA

Zobacz pełną wersję : t-shirt papier



slanting_eye
28-10-2008, 15:47
ten dzial wydal mi sie najbardziej odpowiedni ,wiec...
jaki mozecie polecic papier do drukowania i naprasowania na koszulkach.kiedys korzystalem z epson'a i bardzo mi odpowiadal

http://www.saverstore.com/productinfo/product.aspx?catalog_name=Savastore&product_id=20002678&pid=9&tid=5

moze macie inne typy?

mini21
28-10-2008, 15:58
Ja kiedyś kupiłem taki papier i powiem szczerze, że to kaszana.
Oczywiście, nadaje się, jeśli robisz sobie małe logo na piersi, czy napis na środku, ale jakbyś chciał zrobić duży obrazek np: taki, jakie są na czarnych koszulkach ze zespołami muzycznymi, to daruj sobie.

Koszulka robi się sztywna jak kawałek stali, a całe te wprasowanki są nikłej jakości.
Bardzo szybko się spierają, co wygląda już dramatycznie źle (szkoda t-shirta).

Może teraz coś się zmieniło i jakość się poprawiła, ale nie liczyłbym na to.
Najlepszy jest chyba sitodruk (czy jakoś tak).

slanting_eye
28-10-2008, 16:01
nie planuje drukowac czegos wiekszego niz format a6 ,lub napisy i wtedy chce je wyciac.chce to zrobic w domowych warunkach

mini21
28-10-2008, 16:05
Jeśli tak, to sądzę, że będzie ok.