till
28-10-2008, 12:25
Witam
Już wiem, żeby po 02.00 nie obrabiać zdjęć... Wczoraj kończyłem obróbkę zdjęć ślubnych, na koniec uruchomiłem akcję dodającą małą białą ramkę, niestety, źle podałem gdzie mają być zapisane pliki i zamieniło mi zdjęcia bez ramki na zdjęcia z ramką, a ja potrzebuję także tych bez ramki (do prezentacji itp)...
Jak mogę usunąć to hurtowo? Kombinuje tak - select all -> modify -> border (80 pxl) - wtedy mam zaznaczone samo zdjęcie bez ramki, tylko nie mogę tego wykadrować. Chciałbym zapisać potem to w jakaś akcję.
Ktoś może pomoc?
Pozdr
Już wiem, żeby po 02.00 nie obrabiać zdjęć... Wczoraj kończyłem obróbkę zdjęć ślubnych, na koniec uruchomiłem akcję dodającą małą białą ramkę, niestety, źle podałem gdzie mają być zapisane pliki i zamieniło mi zdjęcia bez ramki na zdjęcia z ramką, a ja potrzebuję także tych bez ramki (do prezentacji itp)...
Jak mogę usunąć to hurtowo? Kombinuje tak - select all -> modify -> border (80 pxl) - wtedy mam zaznaczone samo zdjęcie bez ramki, tylko nie mogę tego wykadrować. Chciałbym zapisać potem to w jakaś akcję.
Ktoś może pomoc?
Pozdr