PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć ramkę w PS



till
28-10-2008, 12:25
Witam

Już wiem, żeby po 02.00 nie obrabiać zdjęć... Wczoraj kończyłem obróbkę zdjęć ślubnych, na koniec uruchomiłem akcję dodającą małą białą ramkę, niestety, źle podałem gdzie mają być zapisane pliki i zamieniło mi zdjęcia bez ramki na zdjęcia z ramką, a ja potrzebuję także tych bez ramki (do prezentacji itp)...

Jak mogę usunąć to hurtowo? Kombinuje tak - select all -> modify -> border (80 pxl) - wtedy mam zaznaczone samo zdjęcie bez ramki, tylko nie mogę tego wykadrować. Chciałbym zapisać potem to w jakaś akcję.

Ktoś może pomoc?

Pozdr

odie
28-10-2008, 12:39
Copy->Paste as new image->Save as?

till
28-10-2008, 13:15
hmmm... a gdzie jest opcja "paste as new image"? W menu "edit" mam tylko "paste" oraz "paste into".

odie
28-10-2008, 13:30
Tutaj masz opisane: http://www.hypergurl.com/blog/photoshop/copy-paste-image.html.