Zobacz pełną wersję : Zielone plamy
fotoMichal
28-10-2008, 00:32
Obiektyw 18-70 bez żadnego filtra
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.fotomichal.com/noc/co.jpg)
jacek.gold
28-10-2008, 00:34
blik z filtra uv
fotoMichal
28-10-2008, 00:42
ale obiektyw nie ma żadnego filtra!
autograf
28-10-2008, 00:45
Aaa. To zmienia postać rzeczy!
To Ufo, Michał. Ufo, tylko takie maciupeńkie :mrgreen:
wina obiektywu, niestety jego konstrukcja będzie robić takie cosie w takich warunkach, masz to jak w banku.
fotoMichal
28-10-2008, 00:54
ale to jakaś wada, czy każdy tak ma?
fotoMichal
28-10-2008, 00:57
cała...
diZaster
28-10-2008, 01:10
bo zdjecia nocne sa gópje
fotoMichal
28-10-2008, 16:13
ale to jakas wada obiektywu, aparatu?
Nie tyle wada, co cecha, występuje w pewnych określonych sytuacjach. Często bywa świadomie wykorzystywana, ale w operatorce kinowej/telewizyjnej, gdy widać flary np. w kilkunastu soczewkach obiektywu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.