PDA

Zobacz pełną wersję : jakies pudelko na MB-D10



kichu
27-10-2008, 14:49
Sytuacja wyglada prosto, gripa mam, ale uzywam rzadziej niz czesciej, wiec sporo czasu spedza w torbie, luzem. Plastikowa nakladka na styki nie wyglada solidnie, wiec boje sie troche, zeby kiedys jej sie przypadkiem nie dostalo i w konsekwencji nie poszlo po stykach. Wiec szukam czegos, zeby choc troche calosc chronilo jak sie bedzie przewalalo w torbie/plecaku. Jakies pudelko, etui etc. Jakie sugestie ?

rychu_cmg
29-10-2008, 18:20
Pudełko w który grip był zapakowany jak go kupiłeś będzie pasowało idealnie

kichu
29-10-2008, 18:34
No nie do konca, bo pudelko jest mniej wiecej 2 x wieksze od gripa. Bardziej szukam czegos w stylu
jakich mini pelican cases czy cos takiego.

marekm
30-10-2008, 11:07
No nie do konca, bo pudelko jest mniej wiecej 2 x wieksze od gripa. Bardziej szukam czegos w stylu
jakich mini pelican cases czy cos takiego.

Poszukaj w Saturnie lub MM - pełno tam różnych pokrowców z neoprenu.

malisz
30-10-2008, 11:18
skoro i tak nosisz w torbie luzem, moze jednak warto go do aparatu przykrecic ;-)