Zobacz pełną wersję : jakies pudelko na MB-D10
Sytuacja wyglada prosto, gripa mam, ale uzywam rzadziej niz czesciej, wiec sporo czasu spedza w torbie, luzem. Plastikowa nakladka na styki nie wyglada solidnie, wiec boje sie troche, zeby kiedys jej sie przypadkiem nie dostalo i w konsekwencji nie poszlo po stykach. Wiec szukam czegos, zeby choc troche calosc chronilo jak sie bedzie przewalalo w torbie/plecaku. Jakies pudelko, etui etc. Jakie sugestie ?
rychu_cmg
29-10-2008, 18:20
Pudełko w który grip był zapakowany jak go kupiłeś będzie pasowało idealnie
No nie do konca, bo pudelko jest mniej wiecej 2 x wieksze od gripa. Bardziej szukam czegos w stylu
jakich mini pelican cases czy cos takiego.
No nie do konca, bo pudelko jest mniej wiecej 2 x wieksze od gripa. Bardziej szukam czegos w stylu
jakich mini pelican cases czy cos takiego.
Poszukaj w Saturnie lub MM - pełno tam różnych pokrowców z neoprenu.
skoro i tak nosisz w torbie luzem, moze jednak warto go do aparatu przykrecic ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.