kameleon30
27-10-2008, 10:35
od kilku dni zastanawiam sie jak zrobic a wlasciwie zrobic i obrobic w ps fotki aby wygladaly tak jak glowne motywy fotograficzne z ponizszych stron:
http://www.ewasonnet.pl/home
http://www.mroczek.pl/
wiem, jestem nienormalny ze przytaczam takie przyklady no ale...stalo sie
chcialbym zazanczyc ze nie jestem na srednim poziomie jesli chodzi o cykanie fotek, jednak z ps mialem juz wielokrotnie do czynienia (ale i tak swoje mozliwosci oceniam mniej niz srednie w porowaninu do tego co mozna w tym programie robic). moje pytania sa nastepujace:
-jak uzyskac taki efekt jak na 1 stronie (nie chodzi mi o skrzydla i te biale rozblyski ale o fote jako calosc, ostrosc i ta bajkowosc)
-czy da rade uzyskac cos podobnego za pomoca D40? (chyba to pytanie jest retoryczne no ale....)
-jakie filtry w PS mniej wiecej trzeba zastosowac aby uzyskac takie efekt jak na 2 fotografii?
badzcie dla mnie wyrozumiali i nie objezdzajcie ze zadalem takie pytania
http://www.ewasonnet.pl/home
http://www.mroczek.pl/
wiem, jestem nienormalny ze przytaczam takie przyklady no ale...stalo sie
chcialbym zazanczyc ze nie jestem na srednim poziomie jesli chodzi o cykanie fotek, jednak z ps mialem juz wielokrotnie do czynienia (ale i tak swoje mozliwosci oceniam mniej niz srednie w porowaninu do tego co mozna w tym programie robic). moje pytania sa nastepujace:
-jak uzyskac taki efekt jak na 1 stronie (nie chodzi mi o skrzydla i te biale rozblyski ale o fote jako calosc, ostrosc i ta bajkowosc)
-czy da rade uzyskac cos podobnego za pomoca D40? (chyba to pytanie jest retoryczne no ale....)
-jakie filtry w PS mniej wiecej trzeba zastosowac aby uzyskac takie efekt jak na 2 fotografii?
badzcie dla mnie wyrozumiali i nie objezdzajcie ze zadalem takie pytania