Zobacz pełną wersję : tani plecak foto w Biedronce?
http://www.biedronka.pl/img/ofespec/hobby/big/04.jpg
ktos juz moze nabyl takiego? na forum pentaxa polecają:]
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=15029&postdays=0&postorder=asc&start=0
autograf
26-10-2008, 22:25
No ja bym się w niego nie zapakował (i nie mam na myśli ilości gratów).
Polsar74
26-10-2008, 22:46
te rzeczy z "Biedronki" podobne do CaseLogic-ów
Może nawet to to samo - tylko bez metek !
Ja sobie kupiłem takiego, głównie ze względu na możliwość transportu laptopa, normalnie używam SlingShota 200AW.
Co do tego plecaczka to zbyt sprytnie pomyślany nie jest - ma zbyt małe otwory kieszeni głównej, radzę kupować z aparatem bo jak ktoś używa gripa może mieć problem, jakość materiałów też dużo gorsza niż markowych. Usztywnienie dna całkiem ok.
Ze względu na bardzo niską cenę - ja z czystym sumieniem polecam.
Oglądałem ten plecak w Biedronce i z CaseLogicem to on poza podobnym wyglądem za wiele wspólnego nie ma. Dużo gorsze materiały, wykonanie itd.
autograf
26-10-2008, 23:14
Ja sobie kupiłem takiego, głównie ze względu na możliwość transportu laptopa, normalnie używam SlingShota 200AW.
Co do tego plecaczka to zbyt sprytnie pomyślany nie jest - ma zbyt małe otwory kieszeni głównej, radzę kupować z aparatem bo jak ktoś używa gripa może mieć problem, jakość materiałów też dużo gorsza niż markowych. Usztywnienie dna całkiem ok.
Ze względu na bardzo niską cenę - ja z czystym sumieniem polecam.
Sprzęt za kilka tysi ładujesz do plecaka o 100zł tańszego - od takiego markowego? :shock:
Cytat:
Sprzęt za kilka tysi ładujesz do plecaka o 100zł tańszego - od takiego markowego?
Nie bardzo rozumiem
jacek.gold
28-10-2008, 00:22
Sprzęt za kilka tysi ładujesz do plecaka o 100zł tańszego - od takiego markowego? :shock:
eeeeeeee
Nie przesadzaj
nie wkłada do reklamówki tylko do plecaka a cena sprzętu nie musi przekładać się na jakość opakowania szczególnie gdy większość czasy spędzi plecaczek w szafie. Ja mam codziennie przy sobie zestaw podróżny wart 1.5k do 3k w plecaczku za chyba 30 zł kupionym na forum i działa on jak należy.
Swojego czasu nosiłem cały sprzęt w plecaku z Biedronki za 24zł.
To znaczy w plecaku leżała na dnie torba - Rewelacyjnie wygodne rozwiązanie.
A sam plecak - złego słowa o nim nie dam powiedzieć.
Jak te są choć trochę podobne jakościowo, to są dobre.
Tu już była o tym dyskusja:
http://foto.recenzja.pl/plecak_i_torba_foto_z_biedronki_d-t-14957/
Blasius.G
28-10-2008, 19:52
Nie wiem jak plecak ale torba niezbyt ciekawie wyglada. Pomijajac kwestie estetyki, materaly tez nie stwarzaja wrazenia zbyt trwalych i odpornych na wilgoc. (Mimo to wnetrze torby calkiem fajnie rozplanowane choc malo kieszeni na drobiazgi). Jesli wiec plecak jest z podobnych tworzyw, to raczej nie.
Nie chce nic mowic ale w tej torbie co jest na ulotce obok plecak jak nic siedzi NIKON :P
Ja sobie go kupiłem. Na zapas. Torbę też. Wg mnie ok. Za takie pieniądze może być. Poza tym możliwość zapakowania laptopa nie do pogardzenia.
autograf
28-10-2008, 23:42
Że tak powiem - ja jestem na NIE.
mrpawcio
28-10-2008, 23:53
Ja sobie taki plecaczek zakupiłem:) Głównie i tak używam torby, ale do magazynowania się nadaje. Zabrać w nim sprzęt też można, wiadomo, nie jest to Lowepro, ale nie jest też nie wiadomo jak zły. Ja do niego zapakowałem D80 z gripem, 50, 70-210, sabinkę 800, filtry Cokina z holderem, gruszkę, karty pamięci, ministatyw, pierścienie makro i karty pamięci:) Do tego jest jeszcze miejsce na laptopa. Na prawdę bardzo pojemny i przyzwoity plecak. Aha i jest firmy Paso:)
Że tak powiem - ja jestem na NIE.
ale nie bo z biedronki?
oglądałem i plecak i torbę w biedronce. plecak wydał mi się niewygodny z powodu bardzo małych otworów do wkładania sprzętu.. torbę natomiast nabyłem.. kosztowała ona bodajże 35zł? kieszenie boczne, nie mają żadnych usztywnień, czy coś. jest to zwykły materiał dlatego nie możemy wsadzić tam żadnych cennych rzeczy. nadaje się jednak na ładowarkę, mały statyw, czy jakieś kabelki. środek natomiast, bardzo ładnie jak dla mnie miękki. spód ujdzie.. chociaż mógłby być trochę twardszy. góra również spełnia moje wymogi.. reasumując. torba pojemna, pasek przymocowany do torby, nieodpinanymi metalowymi końcówkami.. dla mnie bardzo fajna torba. pomimo, że jestem negatywnie nastawiony na produkty biedronka/lidl, ta torba, pomimo swojej bezfirmowości jak najbardziej na tak..
Właśnie zakupiłem ten wynalazek. Stwierdzilem ,że jednak to 20 zł a jak się rozwali to nie będzie szkoda. Ogólnie mogę powiedzieć plecaczek fajny jeżeli nie ma się paru stówek na wydanie na pro. Ogólnie noszę w wszystko w torbie ale na dalsze wyprawy jednak torba jest trochę nie wygodna.
Do plecaka wlazło: Nikon D70s + Tokina 28-70 + Nikor 70-300 + Sb-600 + akumulator + ładowarka do nikona z kablem + laptop 15,4 cala + ładowarka do niego + myszka.
Jeżeli ktoś chce to zrobię parę zdjęć plecaka.
Wielkim minusem jest dostęp do aparatu i gadzetów. Za małe otwory.
W Starej Miłośnie już nie ma - są torby (torebki?) za 9,90
Właśnie zakupiłem ten wynalazek. Stwierdzilem ,że jednak to 20 zł a jak się rozwali to nie będzie szkoda. Ogólnie mogę powiedzieć plecaczek fajny jeżeli nie ma się paru stówek na wydanie na pro. Ogólnie noszę w wszystko w torbie ale na dalsze wyprawy jednak torba jest trochę nie wygodna.
Do plecaka wlazło: Nikon D70s + Tokina 28-70 + Nikor 70-300 + Sb-600 + akumulator + ładowarka do nikona z kablem + laptop 15,4 cala + ładowarka do niego + myszka.
Jeżeli ktoś chce to zrobię parę zdjęć plecaka.
Wielkim minusem jest dostęp do aparatu i gadzetów. Za małe otwory.
pstryknij fotke ;)
Wrzuć kilka fotek z różnych pozycji ;)
A ja sobie z ciekawości obejrzałem dziś ten plecaczek. I ... dla mnie jest kompletnie niefunkcjonalny. Wyrzucone 20 zł w błoto.. pośniegowe dzisiaj ;-)
To w końcu torba czy plecak? Musze pilnie kupić plecak lub coś co go przynajmniej przypomina... Możesz wrzucić te foty + jakąś mini recenzję?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.