PDA

Zobacz pełną wersję : Sesja fotograficzna.



Gayaa
24-10-2008, 15:47
Witam wszystkich serdecznie,
Chcialam zaoferowac wykonanie sesji zdjeciowej, slubnej- plenerowej, narzeczenskiej, czy tez innej, kazdemu wedlug potrzeb. Chcialabym poszerzyc swoje portfolio, takze sesja zostanie sprezentowana zainteresowanym.
Pozdrawiam,

gayaa@tlen.pl

barracuda
24-10-2008, 19:31
A można zobaczyć to, jeszcze nierozszerzone portfolio?

sailor
24-10-2008, 19:54
pierwszy post na forum i od razu interesy? :( a gdzie chociaz dzien dobry?

Gemini
24-10-2008, 21:06
pierwszy post na forum i od razu interesy? :( a gdzie chociaz dzien dobry?

...taaaa Piotrze ... prosić to Ty sobie możesz!

taki sznyt teraz obowiązuje! ;)

sote
24-10-2008, 21:08
No wlasnie tez mnie to zastanawia...
Portfolio jakies moze bysmy poogladali jako potencjalni klienci(?)
bo za takiego sie czuje czytajac takowe ogloszenie w tym miejscu.

arturjb
24-10-2008, 21:57
ta! Gayaa, pokaz co umiesz!

Bonthyc
24-10-2008, 23:49
Jakim sprzętem dysponujesz?

szymony
25-10-2008, 00:28
ta! Gayaa, pokaz co umiesz!
Ogłoszenia pisać. Reklama dźwignią handlu :twisted:

Gayaa
25-10-2008, 15:50
Tak mi przykro jesli kogos urazilam swoja gruboskornoscia...
No ale "Witam serdecznie wszystkich..." jest jakas forma powitania. Przyznaje, ze czytam forum od niedawna i byc moze niezgrabnie poruszam sie wsrod zasad tu obowiazujacych :)
Ale to gruba przesada stwierdzac, ze przechodze od razu do interesow, zdjecia za mozliwosc pracy z modelami sa forma nauku a nie zbijania kokosow.
Dysponuje dobrym sprzetem, D80, D 700 i do tego odpowiednie szkla. Nie podalam linka do strony z portfolio bo mam w zwyczaju przesylac je droga mailowa zainteresowanym sesja, tak juz mam...
Pozdrawiam,
I na koniec jeszcze dodam, ze znam te klimaty...

stock
25-10-2008, 16:17
to ja jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Możesz na PW wysłać.

sokrates
25-10-2008, 22:51
myślę że starzy wyjadacze po prostu poczuli się zagrożeni, stąd ten dystans.... nie przejmuj się, jak robisz dobre zdjęcia, znajdziesz klientów, jeśli nie - biada Ci !
Nawet nie próbuję takich ogłoszeń na forum bo zaraz znajdzie się 40 podżegaczy że nie panuję na kadrem, nad WB, nad światłem.... i Bóg wie jeszcze nad czym nie panuję...

P.S. mówiąc "podżegaczy" miałem na myśli tych którzy to mają wiele do krytykowania, ale nic do pokazania. Z całym szacunkiem do wielu osób prezentujących tu wspaniałe prace na których uczyć się co najwyżej mogę....

autograf
26-10-2008, 06:13
Nie podalam linka do strony z portfolio bo mam w zwyczaju przesylac je droga mailowa zainteresowanym sesja, tak juz mam...
Może pora zmienić przyzwyczajenia?


I na koniec jeszcze dodam, ze znam te klimaty...
To znaczy jakie?


to ja jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Możesz na PW wysłać.
Ja również poproszę o informację na PM. Także jestem zainteresowany.


Z całym szacunkiem do wielu osób prezentujących tu wspaniałe prace na których uczyć się co najwyżej mogę....
Z wzajemnością.

renard
03-11-2008, 16:43
i zaczyna się forumowy lincz.....eh....

stock
03-11-2008, 17:41
jaki lincz, poprostu chcemy podjąć współpracę...
a padła propozycja i cisza...niestety..

kichu
03-11-2008, 18:44
jaki lincz, poprostu chcemy podjąć współpracę...

a swistak siedzi i zawija...

z caly szacunkiem, ale ton i sposob czesci wypowiedzi wskazuje jakby odwrotnie. jak jestes zainteresowany wspolpraca to odezwij sie do autora na priv i tam zalatwiaj swoje sprawy, a nie pisz tutaj, ze wyslales PM i nie dostales odpowiedzi, bo takie zachowanie ma najwyrazniej na celu zademonstrowanie czegos publicznie.

dwa. autor moze i postapil nie do konca tak jak sie postepuje na forum pod wzgledem etykiety, czyli ogloszenie na dzien dobry. niemniej jednak zadnego nieregulaminowego zachowania w tym nie ma. zakazu takiego nie widzialem. takze moze sie to komus nie podobac, ale nie upowaznia to moim skromnym zdaniem innych do bruzdzenia komus w jego watku.

ogloszenie jest prywatne, jest niekomercyjne, wiec w czym tu jest problem ?

stock
03-11-2008, 19:05
Witam wszystkich serdecznie,
Chcialam zaoferowac wykonanie sesji zdjeciowej, slubnej- plenerowej, narzeczenskiej, czy tez innej, kazdemu wedlug potrzeb. Chcialabym poszerzyc swoje portfolio, takze sesja zostanie sprezentowana zainteresowanym.
Pozdrawiam,

gayaa@tlen.pl
i ja wyraziłem chęć współpracy


a swistak siedzi i zawija...

z caly szacunkiem, ale ton i sposob czesci wypowiedzi wskazuje jakby odwrotnie. jak jestes zainteresowany wspolpraca to odezwij sie do autora na priv i tam zalatwiaj swoje sprawy, a nie pisz tutaj, ze wyslales PM i nie dostales odpowiedzi, bo takie zachowanie ma najwyrazniej na celu zademonstrowanie czegos publicznie.

dwa. autor moze i postapil nie do konca tak jak sie postepuje na forum pod wzgledem etykiety, czyli ogloszenie na dzien dobry. niemniej jednak zadnego nieregulaminowego zachowania w tym nie ma. zakazu takiego nie widzialem. takze moze sie to komus nie podobac, ale nie upowaznia to moim skromnym zdaniem innych do bruzdzenia komus w jego watku.

ogloszenie jest prywatne, jest niekomercyjne, wiec w czym tu jest problem ?

A gdzieś widzisz, ze wysłałem PM i czy tu załatwiam swoje sprawy ? Jeśli nie wiesz jakie wykonałęm czynności, to proszę Cię byś się nie wypowiadał. Czytaj proszę z uwagą, to na przyszłość unikniemy takich sytuacji. Masz rację, sam nabruździłeś komuś w wątku i próbujesz to wcisnąć w usta innych.
Ja wciąż jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Bez odbioru

rafulec
03-11-2008, 19:29
Witam wszystkich serdecznie,
Chcialam zaoferowac wykonanie sesji zdjeciowej, slubnej- plenerowej, narzeczenskiej, czy tez innej, kazdemu wedlug potrzeb. Chcialabym poszerzyc swoje portfolio, takze sesja zostanie sprezentowana zainteresowanym.


Ja wciąż jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Bez odbioru

Panowie, mogę robic za modela
mam trzy garnitury :D i czyste buty,
i jestem zmotoryzowany. poważnie

stock
03-11-2008, 20:38
Panowie, mogę robic za modela
mam trzy garnitury :D i czyste buty,
i jestem zmotoryzowany. poważnie

toż przecież Ci już dawno pisałem :P
Piękniejsza połowa wróciła z Maroka ?

rafulec
03-11-2008, 22:33
toż przecież Ci już dawno pisałem :P
Piękniejsza połowa wróciła z Maroka ?


nie wróciła :)
marokańskie kurduple ją przygarnęli
zdjęcia chcę z inną pięknością :)

ale sukni ślubnej nie udało mi się załatwic :(
nie mówiąc już o pasującej do niej "pannie"

stock
03-11-2008, 22:39
he he he - to kombinuj, oferta się nie zdezaktualizowała ;)

kichu
04-11-2008, 00:45
Masz rację, sam nabruździłeś komuś w wątku i próbujesz to wcisnąć w usta innych.
Ja wciąż jestem zainteresowany podjęciem współpracy. Bez odbioru

No dobrze, w takim razie przepraszam.

Ale nie wmawiaj mi prosze, ze w tym watku nie ma "linczu" czy jak to tam inaczej nazwac. Bo ciezko czesc wypowiedzi innych osob w tym watku uznac za zaproszenie do wspolpracy.

Nie rozumiem skad ta niechec tamtych osob, do kogos kto zamiescil normalne, zgodne z regulaminem ogloszenie i to w odpowiednim dziale.

prz3mo
04-11-2008, 00:49
Nie rozumiem skad ta niechec tamtych osob, do kogos kto zamiescil normalne, zgodne z regulaminem ogloszenie i to w odpowiednim dziale.

Też mam takie odczucie. Chłopak dał ogłoszenie, a tu zaraz "szyderka"...

rabijki
04-11-2008, 09:59
spokojnie
moze nie najszczesliwiej zaczal, ale za to wy popisaliscie sie cholernym wyczuciem. jesli tak chcecie pokazywac na zewnatrz forum to gratuluje. forum bucow, nadetych pierdzieli, nieuprzejmych i przemadrzalych na dodatek kombinujacych jak chlopakowi dopierdzielic ZA NIC i co najgorsze upawajacych sie tym.

gratulacje panowie.

facet gdziekolwiek sie pojawi powie ze tu siedza sami idioci. przegladajac ten watek trudno bedzie komus z zewnatrz odniesc inne wrazenie niz takie, ze gosc ma racje.

ciekawe jak wam kopary opadna gdy sie kiedys pojawi wiadomosc ze gosc ma talent i fotograficznie mozecie mu co najwyzej buty wiazac?

olo

alexkoz
04-11-2008, 10:12
dziękuję rabijki, bo już myślałem, że jestem sam w swoich spostrzeżeniach.
pozdrawiam
również olo :)

pebees
04-11-2008, 10:24
ciekawe jak wam kopary opadna gdy sie kiedys pojawi wiadomosc ze gosc ma talent i fotograficznie mozecie mu co najwyzej buty wiazac?

Wtedy wszystko w tym wątku będzie w jak najlepszym porządku - zawiść całkiem uzasadniona :D




PS. Chyba nie 'gość', a 'gościówa' :)

rabijki
04-11-2008, 11:01
jeden kij
wazne ze czlowiek

rafulec
04-11-2008, 13:40
he he he - to kombinuj, oferta się nie zdezaktualizowała ;)

suknia już jest :)
panna też

reszta w Twoich rękach
powiedz tylko na kiedy mam się wygalantowac :)

stock
04-11-2008, 13:52
he he he :D Prawdę powiedziawszy to kiedy chcesz ? Jak dla mnie termin nie ma znaczenia. Plener czy wnętrza - trza się dogadać, ale myślę, ze już na PW :) aby tu wątku nie zaśmiecać ;)

Paweł Tometczak
04-11-2008, 14:10
suknia już jest :)
panna też

reszta w Twoich rękach
powiedz tylko na kiedy mam się wygalantowac :)


A można się podczepić pod tą sesje?
:)

stock
04-11-2008, 15:53
he he - ja tam się zgadzam na podczepienie :) Podpytaj Rafała i ustalamy termin :)

Paweł Tometczak
04-11-2008, 15:55
he he - ja tam się zgadzam na podczepienie :) Podpytaj Rafała i ustalamy termin :)

Rafał-> pytam Ciebie?
:)