PDA

Zobacz pełną wersję : Sekonic L-508 - szukam opisu, porady, instrukcji...



Spinner
25-06-2006, 10:56
Czolem!

Szukam instrukcji po polsku, porad uzytkowania i opinii na temat tego swiatlomierza - BTW - jak go oceniacie :?:

Znalazlem o prostych modelach watek: http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=19137&highlight=sekonic

Pzdr i dzieki z gory :wink:
Spinner

Mamrot
26-06-2006, 02:19
Polskiego PDF-a raczej nie dostaniesz.
Światłomierz jest od dosyć dawna nie produkowany.
Kiedyś posiadał je jedyny dystrybutor Sekonika firma "Sterling" ale wiatr zatarł ślad.
Instrukcja angielska (http://www.sekonic.com/images/files/L-508.pdf) jest tak nieskomplokowana, że każdy da rade.

508 nie posiadałem, ale używałem.
Sam miałem 608, mam 358.
Są to bardzo dobre i wygodne światłomierze.
Jedyną wadą 508 jest kiepski lakier użyty do oznaczeń funkcji.
Przy intensywnym użytkowaniu lakier się wyciera bardzo szybko,
ale po tygodniu zapamiętujesz który przycisk jest do czego i żadne oznaczenia nie są ci potrzebne :mrgreen:

Spinner
26-06-2006, 14:37
Wielkie dzieki ! - poczytam i jakby co popytam jeszcze:-)

Pzdr
Spinner