tomekudla
21-10-2008, 14:19
Moje pytanie z pewnością nie sprawi Wam problemu.
Po przeniesieniu zdjęć w formacie RAW na dysk obrobiłem je w Caputre NX2. Niestety już obrobionych nie mogę przekonwertować na jpg przy pomocy VievNX i polecenia "Convert Files" które jest wygaszone po zaznaczeniu plików.
Dodam, że nie chce mi się bawić w konwersję w PSie plik po pliczku jeśli ich jest całkiem dużo.
Proszę o pomoc:)
Po przeniesieniu zdjęć w formacie RAW na dysk obrobiłem je w Caputre NX2. Niestety już obrobionych nie mogę przekonwertować na jpg przy pomocy VievNX i polecenia "Convert Files" które jest wygaszone po zaznaczeniu plików.
Dodam, że nie chce mi się bawić w konwersję w PSie plik po pliczku jeśli ich jest całkiem dużo.
Proszę o pomoc:)