PDA

Zobacz pełną wersję : Zimowy ZLOT NKP ZAKOPANE 2009



Strony : [1] 2 3

hesja
21-10-2008, 12:49
Witojcie,
jak ustaliliśmy wstępnie na jesiennym Zlocie w Bieszczadach oraz zgodnie z podjętymi w NKP ustaleniami o dużych przynajmniej 4 zlotach sezonowych informuję, że rozpoczęły się przygotowania do Zlotu Zimowego NKP w Zakopanem. Będzie on połączony z Zebraniem NKP :)
Tym razem ilość miejsc ograniczona. Będzie to Zlot dla członków NKP i oni będą mieć pierwszeństwo w udziale. Oczywiście w miarę wolnych miejsc udział będą mogly wziąć osoby nie z NKP :)
SZCZEGÓŁY:

Miejsce Willa Tatry http://www.willatatry.pl/
BEDZIE CAAALA DLA NAS I NIKOGO OBCEGO W HOTELU :)

Termin: 8-11 stycznia 2009 (dlaczego wtedy? bo po Sylwestrach ale przed feriami... do tego 16/17-tego są skoki więc masakra)

Pokoje 2,3 i 4-osobowe jest też jeden 6-osobowy duży apartament dwupoziomowy, do którego także można dostawić
kolejne łóżka. W każdym pokoju łazienka, telewizor, czajnik elektryczny.

Cena od osoby za dzień:
40 zł - sam nocleg
51 zł - nocleg ze śniadaniem
70 zł - nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją


Zaczynamy zbieranie pieniędzy :)
Żeby nie było dantejskich scen (jak w Bieszczadach) sugeruję by to było 210zł czyli 3x70zł (za każdy dzień)
a nie teraz zaliczki a później dopłacanie...
Jednak pozostawiam to decyzji każdego z Was

Każdy wie na ile przyjedzie i ile zapłacić.
W związku z powyższym oraz z tym, że dość wcześnie muszę wpłacić zaliczkę proszę o dokonywanie przelewów na poniższe konto:

PeKaO S.A. 51 1240 6218 1111 0000 4622 5351
Sławomir Krajniewski
ul. Deotymy 54/9
01-409 WARSZAWA
W TYTULE: Zlot NKP Zakopane Imię i Nazwisko oraz Nick wpłacającego, za ile osób, na ile dni

proszę o niezwlekanie z przelewami mamy termin 20 listopada na pokaźną zaliczkę

!!!PLAN ZLOTU!!!

I dzień – czwartek 8 stycznia

Przyjazd i zakwaterowanie w Willi Tatry (Kościelisko, ul. Nędzy Kubica 182) oraz w drugim wynajętym dla nas pensjonacie w sąsiedztwie.

godz. 18.00 – 20.00 obiadokolacja
Wieczór – zajęcia w podgrupach albo wspólna nasiadówka w jadalni w Willi Tatry – do późnych godzin nocnych ew. wczesnoporannych.


II dzień – piątek 9 stycznia

godz. 9.00 – 11.00 śniadanie

11.15 – busami ew. innymi środkami transportu (wedle uznania) jedziemy do Kuźnic, skąd o godz. 12.00 wjeżdżamy kolejką linową na Kasprowy Wierch.

Zgodnie z tym, co przewiduje gry plan naszego pleneru, przyszła pora na
zamówienie biletów na kolejkę na Kasprowy Wierch dla wszystkich
chętnych. Jak wcześniej pisałem, mam zamiar zarezerwować bilety tylko
na wjazd na górę - bilet powrotny wiązałby się z określonym czasem
pobytu na Kasprowym i konkretną godziną zjazdu, a jest to sprawa
indywidualna każdego z nas, ile czasu będzie chciał tam spędzić.
Dlatego też bilety w dół kupować będziemy samodzielnie w kasie na
Kasprowym, pamiętając jedynie o tym, że od 16.30 do 18.00 mamy w
pensjonacie obiad, a następnie ruszamy na kulig.
Cena biletu kupowanego w kasie w Kuźnicach wynosi 30 zł, natomiast w
przedsprzedaży, możliwej tylko dla grup - 40 zł. Różnica w cenie
wynika oczywiście z tego, że grupa z już zakupionymi biletami jest w
uprzywilejowanej sytuacji i nie musi stać godzinami w kolejce do kolejki -
a za luksus jak wiadomo się płaci :) - dodatkowe 10 zł nie jest chyba
wygórowaną ceną za wjazd bez dodatkowego czekania :)
Natomiast cena biletu w dół z Kasprowego do Kuźnic to 24 zł.
Są też w sprzedaży bilety ulgowe, przysługujące:
- dzieciom i młodzieży szkolnej na podstawie ważnej legitymacji szkolnej
- studentom do 26 roku życia na podstawie ważnej polskiej legitymacji
studenckiej, legitymacji ISIC oraz EURO 26
i kosztują odpowiednio 35 zł (w górę w przedsprzedaży) i 19 zł (w
dół).
Dzieci do lat 4 mają przejazd darmowy.
Wszystkie te informacje są też dostępne na stronie PKL:
http://www.pkl.pl/?szablon,subdoc,pol,glowna,1308,0,doc_1395_29,31,1 308,29,cennik,ant.html (http://www.pkl.pl/?szablon,subdoc,pol,glowna,1308,0,doc_1395_29,31,1 308,29,cennik,ant.html)
W związku z tym:
bardzo proszę o info na PW - najpóźniej do 12 grudnia (najbliższy
piątek), kto z Was jest chętny, a kto nie, na wjazd na Kasprowy na
zasadach opisanych powyżej - jest to konieczne do zamówienia konkretnej
liczby biletów na wyznaczoną godzinę (piątek 9 stycznia godz. 12.00).
Wszyscy, którze zadeklarują się na TAK, są proszeni o dokonanie na
podane w I poście konto wpłaty w wysokości ceny biletu w górę w
przedsprzedaży (40 zł normalny/35 zł ulgowy) - w terminie do 31 grudnia
2008.
UWAGA! Proszę o PRZEMYŚLANE DECYZJE - nie będzie możliwości
skorygowania ilości biletów po złożeniu zamówienia, ani zwrotu
pieniędzy za niewykorzystany bilet!

No i bilety na KL Kasprowy Wierch mamy zarezerwowane! :)
Co prawda nie do końca zgodnie z planem - miałem nadzieję, że uda nam się wszystkim razem wjechać jednym wagonikiem w piątek w samo południe, zostaliśmy jednak podzieleni na dwie grupy:
pierwsza - 40 osób - wjeżdża o 12.20,
druga - 14 osób - o 12.40.
Bilety zostaną odebrane w kasie jeszcze przed naszym przyjazdem przez "naszego człowieka w Zakopanem" ;) wtedy też dowiemy się, o ile wcześniej przed odjazdem kolejki musimy być w Kuźnicach.
Przy okazji - wszystkim, którzy zgłosili chęć wjazdu kolejką a jeszcze nie przelali kasy, przypominam, że termin mija 31 grudnia!

Będą to bilety na jazdę tylko w górę – na szczycie każdy organizuje sobie czas indywidualnie i sam ustala, o której godzinie chce wracać na dół. Ma to tę zaletę, że niektórzy być może będą chcieli posiedzieć sobie na Kasprowym dłużej bądź krócej niż wyznaczony biletem powrotnym czas pobytu na szczycie, wynoszący 1 godz. 40 minut. Z biletami na jazdę w dół problemu być nie powinno – w zimie kolejka kursuje zapełniona głównie w górę, wwożąc narciarzy, poza tym zwiększono liczbę osób przewożonych w wagoniku do 60 – dlatego o bilety możemy się nie martwić. Musimy jednak pamiętać, że ostatni kurs kolejki do Kuźnic jest o godz. 16.00, a w naszym pensjonacie musimy być z powrotem nie później niż o 17.00… ze względu na przewidziane dalsze atrakcje :)

Kasprowy Wierch – co możemy tu robić…

Oczywiście – wypić piwo i zakąsić ;) ale większość pewnie ma poważniejsze wymagania :)

Przede wszystkim – z uwagi na zimowe warunki – nie będzie zbyt wielu możliwości poszwendania się, szlaki pod śniegiem, śliskie, na grani nawisy… jednak jeżeli tylko pogoda dopisze, jest kilka opcji:

- opcja podstawowa – spacery w najbliższej okolicy szczytu, czyli podejście do Obserwatorium Meteo i na Suchą Przełęcz, skąd roztaczają się przepiękne widoki na Tatry Słowackie (masyw Krywania, Dolina Cicha, Tatry Zachodnie), otoczenie Hali Gąsienicowej, Czerwone Wierchy, Giewont itd.

- opcja rozszerzona – można zaryzykować przespacerowanie się granią w stronę zachodnią (w kierunku Czerwonych Wierchów) i wschodnią (ku Świnicy), będzie to jednak zależało od warunków śniegowych – jeżeli śnieg będzie twardy i zalodzony, może być problem bez raków i kijków; jeżeli spadnie świeży śnieg – szlak może być nieprzetarty… ogólnie jest to opcja dla ludzi obytych z górami i wiedzących, jak się w nich zachować :) bo może być banalnie łatwo, ale może i w ogóle nie da się łazić…

- opcja rozszerzona jeszcze bardziej, ale nie do końca rozsądna z uwagi na niewielką ilość czasu, którą będziemy mieli, tylko dla osób w miarę szybkich i mających jakieś tam doświadczenie w zimowych Tatrach – możliwy jest powrót do Kuźnic na piechotę przez Halę Gąsienicową, najpierw tzw. zimowym nieoznakowanym (a jedynie wytrasowanym tyczkami) szlakiem wzdłuż wyciągu krzesełkowego (wyciąg nie zwozi turystów w dół), a następnie normalnym szlakiem przez Schronisko Murowaniec, Przełęcz między Kopami oraz Boczań.

- opcja dla leniwych – po przyjeździe na Kasprowy można rozgościć się w restauracji i podziwiać widoki zza szyby, popijając piwko ;)

- opcja dla narciarzy – wiadomo, Kasprowy świętą górą miłośników tego sportu jest, więc jeśli tylko ktoś ma na to ochotę to ziuuuu… :)

Dalsza część dnia:

godz. 16.30 – 18.00 obiad

18.00 kulig – szczegóły i koszty tej zabawy są co prawda w trakcie ustaleń, jednak wstępnie wiadomo, że potrwa ok. 2 godzin i w ramach kuligu będziemy mieli ognisko z pieczeniem kiełbasek, chlebem ze smalcem i gorącą herbatą – wkładkę w postaci % każdy doleje sobie sam zgodnie z upodobaniami i możliwościami :) cena 70zł od osoby

TERAZ BARDZO WAZNE:
prosze o info kto z uczestnikow NIE BEDZIE CHCIAL wziac udzialu w kuligu...
cena za kulig to 70zł płatne na miejscu...
Mysle ze tych na NIE bedzie o wiele mniej wiec te osoby prosze o info
najlepiej na poczta@hesja.pl (poczta@hesja.pl) bo tu co chwile musze czyscic skrzynke PM :)

Wieczór/noc po powrocie z kuligu – podobnie jak dzień wcześniej. Dla chętnych – mamy do dyspozycji rzutnik i ekran, możemy więc zrobić prezentacje zdjęć. Tym razem ciekawszą niż w Bieszczadach ;)


III dzień – sobota 10 stycznia

godz. 8.00 – 10.00 śniadanie

A po śniadaniu… idziemy w góry :)

PLAN A

Najpierw wsiadamy w samochody/busy i jedziemy do Kir, skąd startujemy w Dolinę Kościeliską. Idzie się nią aż do samego schroniska na Ornaku - około 2 godzin. Po krótkim odpoczynku w schronisku włazimy na Iwaniacką Przełęcz i schodzimy do Doliny Chochołowskiej (kolejne 2 godziny). Tutaj możemy, ale nie musimy, odwiedzić jeszcze Schronisko na Polanie Chochołowskiej (samo schronisko jest tu mniej istotne niż ładne widoki w tej części doliny). Potem pozostaje już tylko zejście doliną, zapakowanie się do busów i powrót na obiad.

godz.17.00 – 18.00 obiadokolacja

19.00 – w jadalni naszej Willi rozpoczynamy Walne Zebranie członków NKP. Osoby nie należące do NKP ten czas będą musiały zorganizować sobie samodzielnie. Oczywiście po zakończeniu zebrania wszyscy chętni mogą pojawić się w jadalni celem dalszej integracji :)

Inne opcje na sobotę…
…to przede wszystkim spacerki po okolicach mniej lub bardziej oddalonych od centrum Zakopanego. Tutaj możliwości jest kilka, każda z wycieczek to nie dłużej niż 4-5 godzin łażenia. Musimy pamiętać jeszcze, że gdzie nie zechcielibyśmy się wybrać, zawsze konieczny jest dojazd, czy to busem, czy własnym samochodem. Propozycje są następujące:

Dolina Strążyska i/lub Białego
Obie te dolinki położone są w obrębie Zakopanego, a dotrzeć do nich z centrum można Drogą pod Reglami odchodzącą spod skoczni. Strążyska jest o ok. 20-30 minut dalej. Są porównywalnej długości, bardzo malownicze, spacer nimi potrwa 45 minut do godziny. Na końcu Strążyskiej, pod samą ścianą Giewontu, jest szałas zwany Herbaciarnią, gdzie można zjeść/wypić coś gorącego. Wskazane jest też podejście w parę minut do wodospadu Siklawica. Również w tym przypadku jest możliwość połączenia obydwu dolinek - Ścieżką nad Reglami – godzina z hakiem, a biorąc pod uwagę wejście na Sarnią Skałę i podziwianie widoczków – można przyjąć 2 godziny. Z Sarniej schodzi się do Doliny Białego, a dalej z powrotem do Zakopanego. Ta wycieczka także mieści się w czasie, który mamy w sobotę wolny.

Rusinowa Polana i Gęsia Szyja
Szlaki na Rusinową Polanę oddalone są od Zakopanego o ok. 15-20 km, tak więc konieczny jest transport – busami jeżdżącymi w kierunku Łysej Polany i Morskiego Oka lub własnym autem.
Pierwszy szlak ma początek na Wierchu Porońcu, w większości prowadzi lasem, jednak ostatnimi czasy las ten został przerzedzony przez wichury - dlatego też jest bardziej atrakcyjny widokowo (widać głównie słowackie Tatry Bielskie, ale także Lodowy, Gerlach, Ganek, Rysy). Druga ścieżka zaczyna się na Zazadniej (przy drodze z Zakopanego przez Jaszczurówkę do Łysej), jej główną atrakcją jest kaplica na Wiktorówkach pod wezwaniem Matki Boskiej Jaworzyńskiej. Obydwa pokonuje się góra w godzinę.
Rusinowa to bardzo piękne spokojne miejsce z szeroką panoramą Tatr Wysokich – polskich i słowackich. Można też pokusić się o ciąg dalszy wycieczki, czyli wejście w ok. 40 minut na Gęsią Szyję – również fantastyczne widoki :) Powrót tą samą drogą do miejsca pozostawienia auta. Aha – tu nie ma żadnego schroniska, więc ewentualną herbatkę czy drugie śniadanko trzeba mieć ze sobą :) Czasowo spokojnie mieścimy się między śniadaniem a obiadem.

Hala Gąsienicowa
Ponieważ spacer na Halę jest nieco dłuższy, a na pewno bardziej męczący niż opcje powyższe, trzeba będzie wyjść wcześniej… co wiąże się z wcześniejszym zwleczeniem się z łóżka, więc pewnie niektórzy mogą mieć z tym problem ;)
Podobnie jak dzień wcześniej, najpierw trzeba dojechać do Kuźnic – tam zaczyna się szlak. Na Halę ścieżką przez Boczań i Skupniów Upłaz idzie się około 2 godzin, chyba że szlak będzie słabo przetarty – wtedy dłużej. Po dojściu do Schroniska Murowaniec można na tym wycieczkę zakończyć, warto jednak zebrać siły i przespacerować się (nie dłużej niż godzina – półtorej) do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Powrót tą samą trasą.

Byłoby dobrze, gdyby każdy z nas, znając swoje możliwości i dostosowując je do warunków pogodowych oraz własnego ‘widzimisię’, wybrał dla siebie najlepszą opcję – nikt nikogo nie będzie zmuszał do trzymania się tej jednej oficjalnej :)

Tym, których szwendanie się po górach i dolinach zupełnie nie kręci, pozostają inne uroki Zakopanego i okolic, a więc…

Grań Krupówek oraz Gubałówka
Atrakcyjności tych miejsc opisywać nie trzeba… znakomite do lansu (nie zapominajmy o demonstracyjnym obwieszeniu się sprzętem foto ;) panie proszone są wdziać szpilki), a także do używania uciech głównie o charakterze knajpianym :) Z Gubałówki dodatkowo całkiem ładne widoki, o ile wcześniej nie dopadnie nas hmmm pomroczność :D
A tak serio – spacer grzbietem Gubałówki aż do Butorowego Wierchu, skąd wyciągiem krzesełkowym można zjechać do Kościeliska, a więc w pobliże naszego pensjonatu, wcale nie jest złym pomysłem…

Ulica Kościeliska
…czyli stare miasto Zakopanego z zabytkowymi góralskimi domami oraz najstarszym kościołem parafialnym („starym kościółkiem”) i cmentarzem na Pęksowym Brzyzku. Cmentarz ten zdecydowanie warto odwiedzić – zwany Cmentarzem Zasłużonych (spoczywają tu zasłużeni nie tylko dla Zakopanego, ale i dla kultury polskiej), powstał podobnie jak kościół w połowie XIX w. i ma status zabytku. Ciekawostką jest fakt, iż żyje jeszcze osoba z rodziny darczyńcy gruntu pod cmentarz Jana Pęksy – i jako ostatnia osoba z tej rodziny ma zapewnione prawo do spoczynku na tym cmentarzu.
Warto też zapuścić się w przysiółki i uliczki odchodzące od Kościeliskiej – cała ta „dzielnica” to żywy skansen z wciąż zamieszkanymi domami sprzed ponad 100 i 150 lat.

No i nie zapominajmy o narciarzach,
którzy zapewne wiedzą, gdzie można poszusować w Zakopanem i okolicach, jednak dla przypomnienia (te główniejsze, poza Kasprowym oraz Gąsienicową i Goryczkową):
- Nosal
- Harenda
- Szymoszkowa Polana
- Małe Ciche
- oraz liczne mniej lub bardziej ambitne ośle łączki :)


IV dzień – niedziela 11 stycznia

godz. 9.00 – 11.00 śniadanie, następnie pakowanko i… do następnego pleneru :)

GRY PLAN MOŻE ALE NIE MUSI ULEC ZMIANIE...
ZAPEWNE JESZCZE COŚ DOŁOŻYMY :)


Wszystkie nowe informacje będę podawał w tym pierwszym poście.
Na chwilę obecną czekamy na chętnych. O ile decyzja jest w miarę pewna proszę się zgłaszać :)

LISTA CHĘTNYCH (na czerwono członkowie NKP, BOLD zapłacono - według kolejności wpłat):

NKP
1. hesja K
2. Joa K
3. wilk325 K
5. JK + 1
6. yaqb K
7. Hlynur K
8. glisek K
9. PrzeMoon K
10. gajowy
12. b202 + PaulinaB K
14. Erie + 1 (od piątku)
15. Xathloc K
17. deoc + Kasia K
18. samuraj K
19. Sl@wcio + Beata K
20. MarS K
22. Vesia i Ryszard Gałgan
23. Artur K
24. shaolin K
25. Dyziek K
27. tomajk +Ania K
29. kurczak + Ewa K
30. goldie K
31. luku K
32. motylanoga K
34. andre84 + Teresa K
36. david + Marzenka
39. Pawel Pawlak +2 K
40. kyllan
41. kubalmar K
45. Qna + Ewa K
46. Kaleid K
47. kichu1979
48. holka K

1. Gr33nY K
2. MałaMi K
3. pm16v K
4. Goniu K
5. pinokio K
7. Piter + serwus K
8. xMAREKx K
9. py1szczak2 K
10. mini21
12. sawi + manaika K
13. wukaem K
15. grzesiak_g + Jagienka K
17. Kundzior + Magda K
18. Jacek_Z K
19. tecron K
20. kondeusz K
21. pilon K

ZAINTERESOWANYCH PLENEREM , KTÓRYCH NIE MA NA LIŚCIE PROSZĘ O KONTAKT NA PW

BOLD - zapłacono
czerwony - NKP
K - deklaracja jazdy na Kasprowy
niebieski - zapłacono Kasprowy

KOMUNIKAT
Godzina ZERO tuż tuż, pora więc na kolejną garść ważnych informacji:

Po pierwsze: w imieniu gospodarzy Willi Tatry proszeni jesteśmy, aby rozpocząć zakwaterowanie w czwartek nie wcześniej niż o godzinie 13.00 - muszą doprowadzić pokoje do porządku po poprzednich gościach. Oczywiście jeżeli ktoś pojawi sie przed tą godziną, może zostawić samochód na parkingu i udać się np. na spacer :smile:

Po drugie: ustalono skład pokoi (LINK (http://www.hesja.pl/kwatera.pdf)) w Willi oraz, z racji iż jest nas dużo - w drugim pensjonacie w sąsiedztwie. Jednak niezależnie od tego, kto gdzie będzie mieszkał, wszyscy są proszeni o pojawienie się najpierw właśnie w Willi Tatry (również tutaj wszyscy będą jadać posiłki oraz integrować się :wink: ).
Adresy:
Willa Tatry: Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 182
Pensjonat: Kościelisko, ul. Nędzy Kubińca 190

Po trzecie: dla wszystkich zainteresowanych, którzy pod Tatry przybędą PKP albo PKS:
Dojazd z zakopiańskiego dworca autobusowego do naszego pensjonatu jest możliwy autobusami PKS relacji Zakopane - Dzianisz, i takich stanowisk odjazdowych trzeba szukać na dworcu. Do Kościeliska jedzie się około 17 minut, z autobusu należy wysiąść na przystanku "Zakopane, Salamandra D.W." (i pytać zanim się kupi bilet, czy aby na pewno autobus tamtędy przejeżdża!) - w tym miejscu autobus skręca z ul. Nędzy Kubińca (przy której mieszkamy) w stronę Gubałówki i Dzianisza - najlepiej jechać blisko kierowcy i pytać o tenże przystanek. Odjazy tej relacji z dworca są o godzinach: 8.15, 10.00, 12.50, 14.40, 16.00, 17.15, 18.50.
Kiedy już wysiądziecie z autobusu, należy nadal iść prosto ulicą Nędzy Kubińca - ok. 600 m - w tej mniej więcej odległości po prawej stronie znajduje się Willa Tatry

pebees
21-10-2008, 12:51
Chętny jestem, ale co wyjdzie... :)

Kaleid
21-10-2008, 13:01
No dobra, to jedziemy :)

Dyziek
21-10-2008, 13:02
Tym razem nie odpuszczę:)

Ryszard Gałgan
21-10-2008, 13:03
no to dawaj pan panie Hesiu 2 sztuki czyli Vesia i RG

Imago
21-10-2008, 13:08
Termin: 22-25 stycznia 2009 ew. tydzień wcześniej z racji ferii

Jeśli będzie to ów tydzień wcześniej, to będę - jeśli nie, to niestety mi nie pasuje :(

jeszcze debatujemy nad terminem zeby sie w ferie nie wbic bo tlumy dzikie beda....

9-12.01.2009 by Wam pasował? :)
<- ten też u mnie odpada :(

Pasuje mi jedynie ten pomiędzy.

hesja
21-10-2008, 13:10
bedzie jeszcze wczesniej... bo ferie od 19-tego sie zaczynaja

Goniu
21-10-2008, 13:10
Jak mówiłem wcześniej wpisz mnie na listę :) terminy sobie dopasuje...

Pozdro

pebees
21-10-2008, 13:10
Mi żaden termin nie pasuje, więc kiedy by to nie było to i tak będę musiał walczyć :D

Megazordon
21-10-2008, 13:11
Wstępnie się na to piszę i możesz mnie hesjo dopisać do listy. Nie wiem tylko, jak będzie z urlopem i czy go w ogóle dostanę.

badi
21-10-2008, 13:15
ja ja ja ja!

hcman
21-10-2008, 13:16
Ja bym poprosił dwa miejsca (drugie dla mojej lubej :) )

Goniu
21-10-2008, 13:19
ja ja ja ja!
Tiaaa Canon charakteryzowany na Nikona... a wiesz że będzie padał śnieg więc teraz nalepka od Hesji nie wystarczy... weź jeszcze tube silikonu żeby pozapychać dziury w 5D ;)
Chyba że na smyczy od puszki powiesisz sobie tylko plakietkę ze stopką z forum, a sprzętu nie będziesz wyciągał z plecaka ;)

Joa
21-10-2008, 13:24
niezależnie od terminu będę obowiązkowo...
i zabieram ze sobą naszą superekstramoderator holkę :D
hesja plisss wpisz nas na listę :)

goldie
21-10-2008, 13:38
siema, to i ja od razu się zapiszę - solo

Erie
21-10-2008, 13:52
jak się uda to na weekend będzie małżonka Eriego z małżonkiem ;), teraz tylko ją zmusić do wyjazdu w góry

gajowy
21-10-2008, 13:55
no to ja też poproszę o wpisanie na listę chętnych

kurczak
21-10-2008, 13:57
Dopisz mnie również, proszę.

JacekM
21-10-2008, 13:59
Moze tym razem mi sie uda , prosze o dopisanie mnie.

Marta Baranowska
21-10-2008, 14:09
jest szansa na przesuniecie terminu tydzien w jedna, albo tydzien w druga? mam wtedy zjazd na uczelni :( :( :(

FunBoy
21-10-2008, 14:36
kurcze... akurat do 15 stycznia mnie nie ma w PL :( :( :(

wukaem
21-10-2008, 14:40
Proszę o dopisanie do listy. :]

fIlek
21-10-2008, 14:44
Ja miałbym ochotę, ale żonka jakby się dowiedziała, że bez niej do Zakopca, to bym bana dostał w domu :) Nic to, jakby co dotrę jakoś z Gubałówki :D

Goniu
21-10-2008, 14:46
Ja miałbym ochotę, ale żonka jakby się dowiedziała, że bez niej do Zakopca...
Będziemy Cie kryć nic się nie martw ;)

deoc
21-10-2008, 14:48
to i ja sie zapisze ;) +1
a i widze ze termin od rana juz sie zmienil :/ To pewnie jeszcze ze 3 razy sie zmieni :P

yaqb
21-10-2008, 15:09
Przygarniecie Kropka?? :)

JADĘ!!!

<| MICHAŁ |>
21-10-2008, 15:22
To i ja + 1 prosze, jesli bedzie wolne miejsce.
dziekuje

mini21
21-10-2008, 15:32
To i ja bym się wstępnie pisał.
Trzeba będzie sprzedać jeden obiektyw, ale co tam :mrgreen:

kyllan
21-10-2008, 16:06
Do Zakopanego:?::!::?: W tym terminie:?::!::?:















Pewnie że będzieMY. ;)

leela
21-10-2008, 16:13
I ja i ja! :) Poprosze o dopisanie do listy.

Imago
21-10-2008, 16:26
jest szansa na przesuniecie terminu tydzien w jedna, albo tydzien w druga? mam wtedy zjazd na uczelni :( :( :(
Mam ten sam problem Marta. Nie jesteś sama. Załóżmy grupę wsparcia ;-).

Bartek - NinoVeron
21-10-2008, 16:49
też proszę o dopisanie do listy :)

Kundzior
21-10-2008, 16:51
Kundzior + Magda jak będzie jeszcze ktoś z Białegostoku to oczywiście można połączyć w pokoju jak mi się wydaje. Ja i Magda na 100we jedziemy.

Jacek S
21-10-2008, 17:01
Tym razem i ja jestem chętny! Ja +1 osoba.
Mam nadzieję, że wszystko się uda!

badi
21-10-2008, 17:03
Tiaaa Canon charakteryzowany na Nikona... a wiesz że będzie padał śnieg więc teraz nalepka od Hesji nie wystarczy... weź jeszcze tube silikonu żeby pozapychać dziury w 5D ;)
Chyba że na smyczy od puszki powiesisz sobie tylko plakietkę ze stopką z forum, a sprzętu nie będziesz wyciągał z plecaka ;)

ale ty sie nudny chlopie robisz... ja wiem, masz eleganckie radyjko cb z wieeeeeeelka antena i nadajesz jak rozglosnia radiowa w godzinach szczytu. man, ale zmien juz rotacje kawalkow w ramowce ;]

Goniu
21-10-2008, 17:13
ale ty sie nudny chlopie robisz... ja wiem, masz eleganckie radyjko cb z wieeeeeeelka antena
Tiaaa zgadza się ale jak będzie zlot Nikona na marsie i będą nadwali na CB to sie pierwszy o tym do wiem :p

adam1277
21-10-2008, 17:39
może się uda,proszę dopisz mnie do listy

Marta Baranowska
21-10-2008, 18:53
Mam ten sam problem Marta. Nie jesteś sama. Załóżmy grupę wsparcia ;-).


moge leżeć krzyżem przez miesiąc ale nie wiem czy to pomoże :D

b202
21-10-2008, 18:58
no to i ja się dopisuję, bo jak ma być Walne Zebranie NKP to przecież nie mogę opuścić mojego pierwszego zebrania = JADĘ

aha i zakładam kolce na nogi, żeby się nie pośliznąć i nie walnąć gdzieś głową ;)

Gr33nY
21-10-2008, 19:01
Ja też bym poprosił o dopisanie

xMAREKx
21-10-2008, 19:32
Proszę o dopisanie do listy, może się załapie na wolne miejsce :D Termin dla mnie nie istotny mam jeszcze sporo urlopu do wykorzystania, do końca marca.

py1szczak2
21-10-2008, 19:52
Proszę o dopisanie do listy - może mi się uda wywalczyć wolne.

Marta Baranowska
22-10-2008, 00:45
ee tam nikt sie nie bedzie przejmował paroma osobami, które nie moga w tym czasie. W sumie racja;)

hesja
22-10-2008, 00:58
ee tam nikt sie nie bedzie przejmował paroma osobami, które nie moga w tym czasie. W sumie racja;)

:( zawsze tak bylo jest i bedzie ze nikomu nie dogodzisz
ale ten termin jest optymalny bo:

1. Bedziemy po rejestracji i trzeba zrobic zebranie NKP
2. Juz po swietach i po sylwestrze
3. 19-go zaczynaja sie ferie wiec od 19 w Zakopcu wszedzie ruch i full w knajpach i na szlakach
4. 19-go sa skoki w Zakopanem... masakra

podany wiec termin jest optymalny i juz zarezerwowany
lecz jak to mowia... dla chcacego nic trudnego
cos wymyslicie :)

andre84
22-10-2008, 07:35
Jeśli można i nie macie nas dosyć, to poproszę o dwa miejsca :-D W dowolny terminie.

Xathloc
22-10-2008, 10:15
Jeśli miejsca wystarczy to jestem chętny, zresztą znowu będzie kto gdzie padnie tam będzie spać :lol:

poema
22-10-2008, 11:28
ja 10.01 jade do Wloch w Dolomity na narty wiec .... bawcie sie dobrze ;-) beze mnie ;-(

wilk325
22-10-2008, 12:56
Proszę o jedno miejsce na liście.

hesja
22-10-2008, 13:14
jeszcze lokal sie moze zmienic bo wlasnie udalo nam sie zakombinowac miejscowke, ktora bylaby tylko dla nas :)
szczegoly jeszcze dzis jak wybadamy teren :)

nysander
22-10-2008, 13:27
hesja limit miejsc tzn ile? bo ja tak 50/50 bym jechał +1 przy czym zależy to czy wyjadę na sylwestra w góry czy nie.

ale ok wstępnie proszę nysander+1 (jakaś dwójeczka jak dostępna) najwyżej później zwolnię miejsca.

hesja
22-10-2008, 13:36
powiem tak: nie bede pisal o limitach bo bedzie jak zawsze (patrz Bieszczady)
tysiace chetnych a na sam koniec mielismy problem z zapelnieniem hoteliku
na razie zapisy
pozniej wplaty/rezerwacje
i zobaczymy
mysle ze nie wiecej niz 60-70 osob bo tyle pomiesci knajpa w ktorej bedziemy
tylko ze tym razem jako ze chcemy zrobic zebranie
NKP bedzie mialo pierwszenstwo

ale... inni moze sie dowiedza czegos o NKP
i nic nie stoi na przeszkodzie by sie przylaczyc :)

Megazordon
22-10-2008, 13:48
jeszcze lokal sie moze zmienic bo wlasnie udalo nam sie zakombinowac miejscowke, ktora bylaby tylko dla nas :)
szczegoly jeszcze dzis jak wybadamy teren :)

Było by dobrze, bo jednak tyle drogiego sprzętu w jednym miejscu mogło by kusić "obcych", a wśród swoich nic nie ginie, o czym można się było przekonać w Hoteliku pod Tarnicą.

hesja
22-10-2008, 14:11
juz jest nowe miejsce wpisane :)
nawet troche taniej ale co najwazniejsze
całe dla nas i juz zarezerwowane :)

Marta Baranowska
22-10-2008, 16:13
:( zawsze tak bylo jest i bedzie ze nikomu nie dogodzisz
ale ten termin jest optymalny bo:

1. Bedziemy po rejestracji i trzeba zrobic zebranie NKP
2. Juz po swietach i po sylwestrze
3. 19-go zaczynaja sie ferie wiec od 19 w Zakopcu wszedzie ruch i full w knajpach i na szlakach
4. 19-go sa skoki w Zakopanem... masakra

podany wiec termin jest optymalny i juz zarezerwowany
lecz jak to mowia... dla chcacego nic trudnego
cos wymyslicie :)

Masz racje w sumie, termin dobrze zaplanowany. No zobaczymy. Moze bedzie tak, ze zmieni sie termin zjazdu, czy cos, nigdy nic nie wiadomo, jeszcze kupa czasu. W Bieszczacdy tez nie planowałam jechac :mrgreen: a tu prosze. Czas pokaze, ale zapisywac sie na razie nie bede;)

Paweł M
22-10-2008, 22:12
i ja dawno sie nie zjeżdżałem, więc też mnie klepnijcie na liste + otis

tomajk
22-10-2008, 23:27
tomajka można zapisać, jeszcze się zobaczy czy Ania będzie mogła pojechać, ale mamy trochę czasu więc się okaże.
PS. tak w rezerwie +1 Sławku dopisz ;)

jarek.b
23-10-2008, 12:13
Zabrzmi to trochę sentymentalnie ale dużo nas łączy z tamtymi stronami i musimy tam być. Zaciągamy się na listę.

motylanoga
23-10-2008, 16:07
I ja! I ja! :D

nysander
23-10-2008, 16:11
hesja jednak mnie pominąłeś na rozpizce :(

poproszę nysander + 1 (2os.)

hesja
23-10-2008, 16:20
hesja jednak mnie pominąłeś na rozpizce :(

poproszę nysander + 1 (2os.)


sorki 1000 spraw na głowie :)

Hlynur
23-10-2008, 18:38
iao też.

KSIĘŻAK
23-10-2008, 19:17
Witam
Proszę o jedno miejsce. Nie jestem wymagający

Paweł M
23-10-2008, 19:21
Zabrzmi to trochę sentymentalnie ale dużo nas łączy z tamtymi stronami i musimy tam być. Zaciągamy się na listę.

fakt, na ostatnim zlocie którym byłem, to właśnie było zakopane a dokładnie Małe Ciche w styczniu 2005 ;)

Pozdrówka

jarek.b
24-10-2008, 16:04
Ja nie mam na myśli całego Zakopanego ogólnie ale tereny blisko tej willi. Kurcze i tak się już doczekać trudno chociaż wrażenia po Bieszczadach jeszcze nie wygasły. Może dlatego właśnie...

b202
24-10-2008, 20:53
poproszę o dopisanie u mnie +1 thx

dwl
25-10-2008, 14:12
Zapiszę się. Poproszę na listę.

b202
25-10-2008, 14:13
Zapiszę się. Poproszę na listę.

i dobrze, bo Tadziu już miejsca zarezerwował ;)

wilk325
25-10-2008, 14:20
i dobrze, bo Tadziu już miejsca zarezerwował ;)

No to mam komplet w aucie.

tecron
26-10-2008, 00:34
Hesja wpisz mnie prosze wstępnie na listę

jacoslavgth
26-10-2008, 17:30
prosze mnie wpisac na liste - natentychmiast :)

glisek
26-10-2008, 21:18
chętny i ja :) plus jeden oczywista :D

Jacek_Z
26-10-2008, 21:46
Może wreszcie się ja na jakimś plenerku pojawię. Prosze o dopisanie do listy.
Gdyby ktoś się chciał wymiksować z transportu u Tadeusza to nie krępujcie się :wink:

dwl
26-10-2008, 22:53
Gdyby ktoś się chciał wymiksować z transportu u Tadeusza to nie krępujcie się :wink:
No zbytnio na to nie licz :) Mnie aż się morda cieszy jak pomyślę o kolejnym wyjeździe. Na głowie stanę, żeby pojechać.

serwus
26-10-2008, 23:01
To Piter+Serwus, jak da rade to pokój 2 osobowy poprosze:)

Thormir
26-10-2008, 23:11
no to i ja wstępnie też się pisze :D

Erie
26-10-2008, 23:53
btw jak ktoś będzie jechał z Gliwic (lub okolice) w piątek popołudniu i wracał w niedzielę wieczorem to mam dwa miejsca wolne w samochodzie

Piter
27-10-2008, 08:51
Na razie jestem w granicach 60-tej pozycji, ale znajac zycie lista sie bardzo zmieni, wiec juz sie pakuje:)

hesja
27-10-2008, 22:25
A zatem... w pierwszym poście info o przelewach
bardzo proszę o szybką realizację przelewów :)

b202
27-10-2008, 22:41
nie podałeś Sławku terminu do kiedy wpłacać, w takim razie po powrocie ze szkolenia wpłacam kaskę w czwartek ;) bo dziś jeszcze wyplata nie doszła :P

Piter
28-10-2008, 00:10
Czy wszyscy, którzy są na liście łapią się na zaplanowaną ilość miejsc? Chociaż i tak zapłacę bo i tak przyjadę:D

Pawel Pawlak
28-10-2008, 00:16
Pawel Pawlak vel Rocznik70 + 2 jeśli jeszcze można się dopisać ?

hesja
28-10-2008, 03:23
Czy wszyscy, którzy są na liście łapią się na zaplanowaną ilość miejsc? Chociaż i tak zapłacę bo i tak przyjadę:D

Piter... gdyby sie tak zlozylo ze sie wszyscy nie pomiescimy w tym hotelu
mamy juz zalatwione obok 40 miejsc w innym :) wiec luzik

Megazordon
28-10-2008, 03:39
Piter... gdyby sie tak zlozylo ze sie wszyscy nie pomiescimy w tym hotelu
mamy juz zalatwione obok 40 miejsc w innym :) wiec luzik

To dobrze, bo ja ciągle nie jestem pewien, czy przyjadę, a tu już trzeba przelewy realizować. To znaczy pewien jestem, ale nie wiem jak będzie z urlopem. Dobrze jest mieć jakąś alternatywę :)

hesja
28-10-2008, 12:15
i tak jestem zwolennikiem tego by zajac tylko ten jeden hotel z lekkim dobiciem
bo jak beda dwa no to w jednej knajpie i tak sie nie zmiescimy na posiadowke wieczorna no i sie wszystko jakos rozleje miedzy palcami jak jedni tu drudzy tam... ale zycie weryfikuje takie akcje wiec obaczymy :)

JK
28-10-2008, 12:21
..... To znaczy pewien jestem, ale nie wiem jak będzie z urlopem. ....
Weźmiesz sobie urlop na żądanie, bo to już będzie następny rok. :wink: Za to później już nie weźmiesz urlopu na żądanie, bo go nie będzie. :)

kubalmar
28-10-2008, 14:10
Proszę mnie dopisac do listy :)

sawi
28-10-2008, 14:16
Za to później już nie weźmiesz urlopu na żądanie, bo go nie będzie. :)

Gorzej jak sie okaze, ze na poniedzialek mu potrzebny trzeci dzien, bo nie jest w stanie wrocic do domu ;)
Byli juz tacy co w niedziele lazili po gorach, bo bali sie za kierownice rano wsiasc :D

kurczak
28-10-2008, 15:03
Dopisz mi + Ewa :)

Megazordon
28-10-2008, 15:09
Gorzej jak sie okaze, ze na poniedzialek mu potrzebny trzeci dzien, bo nie jest w stanie wrocic do domu ;)
Byli juz tacy co w niedziele lazili po gorach, bo bali sie za kierownice rano wsiasc :D

Razem z Remolem byliśmy pod wrażeniem możliwości regeneracyjnych naszych organizmów :)
A spacer po górach w dzień wyjazdu był wskazany. Trzeba się było jakoś z tym miejscem pożegnać.

Artur
28-10-2008, 18:52
Dopisz prosze mnie (1 os.)

PrzeMoon
28-10-2008, 20:10
Proszę o dopisanie do listy (1 osoba) :)

shaolin
28-10-2008, 20:59
To mnie tez dopiszcie... w koncu trzeba zaczac jezdzic na te zloty ;)

Megazordon
29-10-2008, 01:19
Proszę o dopisanie do listy (1 osoba) :)

To teraz jedziemy Twoim, czy mam znowu Matkę molestować o wypożyczenie pojazdu? :)

DonMaliniacco
29-10-2008, 01:37
Dopisz i mnie Panie Sławek

jacoslavgth
29-10-2008, 09:36
będe jechał autem ze szczecina, jeżeli ktoś chętny to prosze na priva, mam 3 wolne miejsca :)

vasper31
29-10-2008, 09:44
no to ja i +1 pewnie żonka pojedzie...

Marek Urbanowski
29-10-2008, 11:28
Proszę o dopisanie mnie + jedna osoba..:)
Najprawdopodobniej bedę miał jakies miejsce w aucie....

luku
29-10-2008, 14:59
Obecny! :)

Sl@wcio
29-10-2008, 20:27
"Się panie częstują..."
Proszę o wciągnięcie i mnie na... listę ;-)

shaolin: może jakieś fotki z Chin byś pokazał?

hesja
29-10-2008, 20:36
z wielka przyjemnoscia :D

shaolin jak nie pokaze chin... to mu cos zrobimy :D

motylanoga
29-10-2008, 20:37
shaolin, do stycznia powinieneś zdążyć pojechać, pofocić, wrócić i obrobić ;)

Sl@wcio
29-10-2008, 20:47
...shaolin jak nie pokaze chin... to mu cos zrobimy :D
... jesień średniowiecza ;-)

shaolin, do stycznia powinieneś zdążyć pojechać, pofocić, wrócić i obrobić ;)
Przecież on tam siedział kilka lat.

shaolin
29-10-2008, 22:14
Nie kilka lat tylko 21 miesiecy [a biorac pod uwage miesieczne przerwy na PL ~2 lata], to roznica :D

Niestety dla mnie i dla Was najlepsze foty opuscily ten swiat razem z padnieciem dysku [nie udalo sie odzyskac danych nawet przez profesjonalistow... do tego nie mialem bakapu bo naped w lapie padl wczesniej niz dysk - jakis ultrapech mnie dopadl wtedy] wiec jezeli chcecie Chiny to dostaniecie ale pogladowki :razz: przyznam, ze wolalbym zrealiowac propozycje Kaski czyli skoczyc jeszcze raz, pofocic i wrocic z dobrym materialem ale to sie nie uda ;)

Moze na razie przyjmijmy, ze nie bedzie to obowiazkowy punkt programu [z akcentem na 'na razie' bo moze cos sie uda wykombinowac] ;)

p.s. W sumie mam pare negatywow w trakcie skanowania, wiec to Wam moge pokazac :D

Bjania
29-10-2008, 22:35
Chętnie spotkałbym się z Wami parę razy, jak będziecie w Zakopanem.
Dajcie znać jak będzie oficjalny program zlotu, to jakoś się dostosuje :D

Gdyby ktoś na przykład chciałby się nauczyć jeździć na nartach, to myślę że dałoby się zorganizować jakąś specjalną ofertę ;)

Piter
29-10-2008, 23:13
Dzięki:) Po pijaku nie prowadzę... nawet na nartach:D

wilk325
29-10-2008, 23:14
Dzięki:) Po pijaku nie prowadzę... nawet na nartach:D

Z ust mi to wyjąłeś.

glisek
29-10-2008, 23:47
Gdyby ktoś na przykład chciałby się nauczyć jeździć na nartach, to myślę że dałoby się zorganizować jakąś specjalną ofertę ;)

ja tam narty biorę,
a i douczyć się zawsze można a nawet trzeba..:)

kyllan
29-10-2008, 23:49
My nie tylko bierzemy ale i zamierzamy trochę dłużej posiedzieć by móc spokojnie pojeździć.

hesja
29-10-2008, 23:59
Gdyby ktoś na przykład chciałby się nauczyć jeździć na nartach, to myślę że dałoby się zorganizować jakąś specjalną ofertę ;)

mnie to tylko loty kręcą :)
ale z moim wzrostem i wagą to narty by musialy miec cos kolo 10 m :mrgreen:

jakby co mam juz opanowany telemark :D

glisek
30-10-2008, 00:05
mnie to tylko loty kręcą :)
ale z moim wzrostem i wagą to narty by musialy miec cos kolo 10 m :mrgreen:

jakby co mam juz opanowany telemark :D

e tam, zeby sie za mocno nie wyginaly, to sie przyspawa kawal szyny kolejowej do desek, to przy zjezdzie z szymoszkowej spoko wyjedziesz na Giewont silą rozpedu, a tam faktycznie telemarek sie moze przydac.

wiec w zasadzie mozemy to juz dorzucic do planu:
1. hesja na nartach, reszta grupy na Giewoncie czeka na ciekawe kadry nadlatujacego Sławka :)

JK
30-10-2008, 00:13
Żeby tylko nie przeleciał górą. :-D

glisek
30-10-2008, 00:14
da se rade, w koncu w lotach, to tylko Małysz jest lepszy :D

JK
30-10-2008, 00:15
Masz nieaktualne informacje: Małysz był lepszy.

jacoslavgth
30-10-2008, 00:19
to my tam będziemy pic alkohol? armagedon :twisted:

hesja
30-10-2008, 00:22
e tam, zeby sie za mocno nie wyginaly, to sie przyspawa kawal szyny kolejowej do desek, to przy zjezdzie z szymoszkowej spoko wyjedziesz na Giewont silą rozpedu, a tam faktycznie telemarek sie moze przydac.



widzialem jak to chlopaki w Axalp robia :)
daam se raade :)

Megazordon
30-10-2008, 00:42
widzialem jak to chlopaki w Axalp robia :)
daam se raade :)

A będziesz strzelać do rękawa? :)

deoc
30-10-2008, 12:37
A będziesz strzelać do rękawa? :)

Do rekawa to moze on cos innego zrobic.... podczas lotu ;)

pinokio
30-10-2008, 17:05
Mnie też prosze wpisać na listę. Przelew pójdzie w przyszłym tygodniu :(

MałaMi
30-10-2008, 17:20
Witam, dopiszcie mnie takze. kaska poleci po niedzieli

hesja
30-10-2008, 17:43
ludzie, wplacajcie kasiorke bo mamy ciasny termin z zaliczka jak chcemy miec cala wille dla siebie + drugi pensjonacik
mam prosbe
jako ze mam mase spraw i nie do konca czas na wszystko
poslijcie PM do ludzi z listy kogo znacie lub tez nie znacie by polewali kasą :)

szykujemy gry-plan na Zakopiec
bedziecie zadowolnieni :)

Gr33nY
30-10-2008, 23:38
Zapłacone :) ja już jestem zadowolony :D dziś zmieniłem pracę :D

leela
30-10-2008, 23:43
zapłacone

Sl@wcio
31-10-2008, 00:18
To Wy pod koniec miesiaca macie kasę?

Gr33nY
31-10-2008, 00:51
No ba :) w poprzedniej robocie to nawet 2 razy w miesiącu płacili ale nie za wiele :)

hesja
31-10-2008, 02:35
w pierwszym poscie pojawił się gry-plan pleneru :d

Xathloc
31-10-2008, 02:40
Ode mnie kasa w poniedziałek :)
Pamiętajcie żeby zostawić sobie trochę drobnych na przeszczep wątroby :mrgreen:

jacoslavgth
31-10-2008, 09:22
ja takze w poniedziałek przelew zrobie :)

pm16v
31-10-2008, 22:38
Witam. Jeśli jeszcze można to proszę o dopisanie na listę uczestników pleneru. Kasę przeleję w poniedziałek.

Piter
31-10-2008, 23:15
Ja moze jutro zasiade wieczorkiem robic oplaty wiec i za Zakopane pojdzie przelew:)

samuraj
01-11-2008, 17:20
ja rowniez zaplace w poniedzialek... 1 os.

Xathloc
03-11-2008, 09:31
No i zgodnie z obietnicą przelew wysłany :)

Kundzior
03-11-2008, 19:14
No ja wpłace kaske do konca tego miesiąca:) Krach na giełdzie:)

hesja
03-11-2008, 20:10
podpowiadam... 20 listopada termin platnosci :)

Goniu
04-11-2008, 11:00
podpowiadam... 20 listopada termin platnosci :)

Sławku przelew poszedł.

Pozdrawiam

goldie
04-11-2008, 13:32
ja nie mam kasy pod koniec miesiąca i nawet na początku miesiąca też nie mam. mój szanowny pracodawca płaci 10 każdego miesiąca. po tym terminie wysyłam przelew

Kundzior
04-11-2008, 14:18
OK więc będę improwizował:P Coś zakombinuje, aby do 20 się wyrobić.

Piter
04-11-2008, 21:51
Piter+serwus przelew zrobiony, jutro kasa powinna być u Ciebie:)

Sl@wcio
04-11-2008, 21:55
Monotematyczni jesteście - kasa i kasa ;-)
No to przelałem żebym bana nie dostał ;-)

Grzesiek_G
05-11-2008, 02:02
Cześć :) jeśli są wolne miejsca to ja oraz Jagienka się piszemy. :) Kase do 20 tego wyskrobiemy , tak myślę.

david
05-11-2008, 13:46
Kurde prawie bym zapomniał, będę z Marzenką!

wilk325
05-11-2008, 14:16
Kurde prawie bym zapomniał, będę z Marzenką!

Tylko, że na liście Ciebie też nie widzę.
Fajnie się będzie znowu spotkać.

xMAREKx
06-11-2008, 00:10
Czy ktoś planuje wcześniejszy przyjazd np. 3, 4 lub 5, tak żeby spędzić cały tydzień?

leela
06-11-2008, 10:56
Ja wlasnie intensywnie nad tym mysle :) Fajnie by było..

Goniu
06-11-2008, 11:58
My (Badi, Yaqb i ja) prawdopodobnie będziemy chcieli plener zacząć jak przed Bieszczadzkim - 2-3 dni wczesniej jechać do Rytra wgramolić się na Kordowiec (www.kordowiec.com) i tam przekoczować, chata jest na 16 osób... jak ktoś był by zainteresowany więcej info na PM. Ew jak warunki śniegowe nie będą pozwalały na wyjazd na kordowiec można sie zgadać na wyjazd wcześniej na parapetach pojeździć :D

Gr33nY
06-11-2008, 22:12
Obejrzałem stronkę i nie ukrywam że narobiliście smaka :) a jeszcze jakby się udało nam złapać w Krakowie żebym nie musiał się tłuc osobówką to już bym się deklarował :D

py1szczak2
07-11-2008, 23:15
Pieniążki popłynęły na wskazane konto teraz znów pozostało liczenie dni do wyjazdu.

pozdr Piotr

Piter
08-11-2008, 09:31
ja juz nawet wniosek o urlop na czw/pt zlozylem w pracy, zeby mi pozniej nie mowili, ze jakies szkolenie albo inna *******a wyskoczyla:) Troche sie szefowa na mnie dziwnie spojrzala, ale co tam:)

hesja
08-11-2008, 13:01
Ludziska... na 20 listopada mam przelac spora czesc zaliczki
i wtedy juz bedzie amen

jak chcemy by to wszystko mialo rece i nogi to naprawde prosze o przelewy
jednak spora liczba osob tego jeszcze nie zrobila
dziekuje tym, ktorzy przelali :)

shaolin
08-11-2008, 13:20
Poszlo.

mini21
08-11-2008, 13:21
od mnie poszedł wczoraj.

Piter
08-11-2008, 13:47
od mnie poszedł wczoraj.

WOW, oczom nie wierze:) Brawo mini:)

mini21
08-11-2008, 13:51
a dzięki, dzięki :)

Megazordon
08-11-2008, 19:58
Ja niestety muszę zrezygnować. Kumpel się żeni. Wiem, że na zlocie też będzie dobra biba, ale kumpla znam dłużej.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy!

shaolin
08-11-2008, 21:31
Powiedz kumplowi, zeby przeniosl impreze - dacie rade :D

Megazordon
09-11-2008, 11:27
Gdyby to było takie proste...

JK
09-11-2008, 11:37
A co tu trudnego? Wystarczy na pytanie: "... czy .... bierzesz .... za żonę ....... ?" odpowiedzieć NIE i jest po sprawie. Krótko, szybko, bezboleśnie, a czasem nawet rozsądnie. Wszystko zostanie automatycznie przełożone na późniejszy termin. Może nawet w innym składzie. :wink:

Megazordon
09-11-2008, 12:58
A co tu trudnego? Wystarczy na pytanie: "... czy .... bierzesz .... za żonę ....... ?" odpowiedzieć NIE i jest po sprawie. Krótko, szybko, bezboleśnie, a czasem nawet rozsądnie. Wszystko zostanie automatycznie przełożone na późniejszy termin. Może nawet w innym składzie. :wink:

:)

Dobra, zaraz dzwonię do kumpla. Może się zgodzi.

Sl@wcio
09-11-2008, 13:53
A co tu trudnego? Wystarczy na pytanie: "... czy .... bierzesz .... za żonę ....... ?" odpowiedzieć NIE i jest po sprawie. Krótko, szybko, bezboleśnie, a czasem nawet rozsądnie. Wszystko zostanie automatycznie przełożone na późniejszy termin. Może nawet w innym składzie. :wink:
Że też tej "porady" nie widziałem wcześniej.
Proroctwo jakeś ;-)

mycza
10-11-2008, 13:44
Witam,

Proszę o dopisanie mnie na listę uczestników, przelew zrobię niebawem.

Pozdrawiam,
Mycza

sebah
13-11-2008, 12:13
do kiedy mozna rezerwowac miejsca? jest ktos chetny na szusowanie? ;)

Jacek S
13-11-2008, 12:23
Przepraszam bardzo za zamieszanie, ale niestety zmuszony jestem się wycofać. Bardzo chciałem jechać, ale na chwilę obecną wygląda na to, że się nie uda (problemy z czasem :(). Więc zwalniam miejsce, z żalem!
Jeżeli coś się odmieni u mnie, a będą jeszcze możliwości, to wtedy się odezwę, na razie nie chcę blokować miejsca...
Jeszcze raz przepraszam!

Goniu
13-11-2008, 16:08
do kiedy mozna rezerwowac miejsca? jest ktos chetny na szusowanie? ;)
jak chodzi o jazde na parapecie (forma 2 czy 1 dowolna) zaFsze chętny :D

Kolekcjoner
13-11-2008, 21:05
jak chodzi o jazde na parapecie (forma 2 czy 1 dowolna) zaFsze chętny :D

I ja :D. Chetnie się pojawię :D. Mam blisko więc nie muszę się chyba specjalnie zapisywać czy też trzeba ???

luku
13-11-2008, 23:29
Właśnie pojszedł przelew :)

hcman
18-11-2008, 10:31
Mam jakiegoś pecha do forumowych zlotów:(. Niestety nie mogę jechać - proszę mnie skreślić z listy.

Kundzior
18-11-2008, 17:29
Spoko maroko przelew zrobiony jutro będzie zaksięgowany czyli Kundzior + Magda, 3 noce ze śniadaniem i ni to obiadem ni to kolacją :) Udało mi się wykopać kase spod ziemi:) Tak to jest jak człowiek często prace zmienia :)

hesja
18-11-2008, 20:29
Udało mi się wykopać kase spod ziemi:)

mow gdzie kopałeś? :)

MarS
18-11-2008, 21:50
mow gdzie kopałeś? :)
A co ??? następny zlot właśnie tam ;) ?

ekonet
18-11-2008, 21:51
A co ??? następny zlot właśnie tam ;) ?
Wielu już w drodze... :)

Bjania
18-11-2008, 22:19
Panie i Panowie, śnieg już w drodze ;)
Szykować siebie i sprzęt.

b202
18-11-2008, 22:32
no niestety sprzętu nie mam, ale bym pojeździł :P może innym razem ;)

wilk325
18-11-2008, 22:43
no niestety sprzętu nie mam, ale bym pojeździł :P może innym razem ;)

Jak chcesz to Ci pożyczę, tylko nie wiem jak się z tym wszystkim zabierzemy?

b202
18-11-2008, 22:45
nie spoko, kiedyś sobie kupię swój parapet, na razie jakoś nie jest mi potrzebny, wystarcza ten z wypożyczalni pod stokiem ;) na tyle co ja jeżdżę :P

wilk325
18-11-2008, 22:52
nie spoko, kiedyś sobie kupię swój parapet, na razie jakoś nie jest mi potrzebny, wystarcza ten z wypożyczalni pod stokiem ;) na tyle co ja jeżdżę :P

No to chyba wezmę boazerię.

Kundzior
19-11-2008, 02:09
Na Podlasie zapraszam kasa leży pod ziemią :) A tak na serio to albo rybki albo akwarium.....no i kasa jest

Jacek_Z
19-11-2008, 22:21
Ja też właśnie wpłaciłem. Do zobaczenia :-D miło będzie poznać Was wszystkich (parę osób znam :-D, ale niewiele)

pebees
19-11-2008, 22:27
E, to już wpłaty trzeba robić? Hmpf, dla mnie za wcześnie na konkrety.

Sl@wcio
19-11-2008, 22:31
...miło będzie poznać Was wszystkich (parę osób znam :-D, ale niewiele)
Ambitny plan. Mi się on nie powiódł.


E, to już wpłaty trzeba robić? Hmpf, dla mnie za wcześnie na konkrety.

Termin mija za 2 dni ;-)

hesja
19-11-2008, 22:42
a nawet dzis :)
jutr rano przelewam zaliczke i musze konkretnie wiedziec ile osob gdzie
w Zakopcu zimąniestety rezerwowanie calego pensjonatu to dosc spore ryzyko
dlatego zupelnie zrozumiale jest podejscie Gazdy ze chce kase wczesniej
bo pozniej my mu powiemy: oj przepraszamy ale nas bedzie 10szt :)
a on w weekend pusty przebieg ;)

no i jeszcze skladka na "bycie czerwonym na liscie" :D

pebees
19-11-2008, 22:44
Spoko, rozumiem. Wykreśl mnie więc z listy, a za czerwonego to do końca miesiąca załatwię temat, postaram się wcześniej :)

DonMaliniacco
19-11-2008, 23:13
Ja też niestety musze zrezygnować. Czekałem do ostatniego momentu, że mi sie coś wyjaśni, ale dupa. Niestety, nie jade (a moze i stety ;) )

Dyziek
19-11-2008, 23:15
Ja też niestety musze zrezygnować. Czekałem do ostatniego momentu, że mi sie coś wyjaśni, ale dupa. Niestety, nie jade (a moze i stety ;) )

:(:cry:

ekonet
19-11-2008, 23:28
Ambitny plan. Mi się on nie powiódł.
Jak to rozumieć, Sławku?

hesja
19-11-2008, 23:32
Spoko, rozumiem. Wykreśl mnie więc z listy, a za czerwonego to do końca miesiąca załatwię temat, postaram się wcześniej :)

szkoda, bo wlasnie dobrze byloby bys byl.. duzo spraw na zebraniu itd...


Ja też niestety musze zrezygnować. Czekałem do ostatniego momentu, że mi sie coś wyjaśni, ale dupa. Niestety, nie jade (a moze i stety ;) )

o Stary ;(((
powalcz jeszcze... pliss?

Sl@wcio
19-11-2008, 23:37
Jak to rozumieć, Sławku?
Bo nie da się Wszystkich poznać.
Strasznie dużo ludzi.
Chociaż ostatnio było najlepiej a to dzięki ID.

kronos28
19-11-2008, 23:38
no niestety ehhh studencka dola w tym przypadku bierze górę... powód iście prozaiczny i jakże ściskający tenn... kieszeń... :(

Ale liczę na git fotorelację :D

pebees
19-11-2008, 23:40
szkoda, bo wlasnie dobrze byloby bys byl.. duzo spraw na zebraniu itd...

Ej, ja nie piszę na razie, że mnie nie będzie, bo to zależy od innych czynników (praca przede wszystkim). Piszę tylko, że nie wpłacę zaliczki, i jakby coś, poszukam sobie wolnego miejsca gdzieś indziej :)

Sl@wcio
19-11-2008, 23:40
Hmmm... Sławek pisał o dacie wpłacenia "zaliczki". Jest już ponad 50 osób które wpłaciły kasę. Może więc będzie kilka miejsc na które chętni mogą wpłacić kasę nieco później np. do 20 grudnia?

DonMaliniacco
19-11-2008, 23:41
o Stary ;(((
powalcz jeszcze... pliss?

Bede wiedzial na tydzien przed samym zlotem, czy bede, czy tez nie. Sa pewne rzeczy, ktorych nie jestem w stanie przeskoczyc, dlatego stwierdzam, ze nie jade, choc bardzo bym chcial. Jezeli jednak sie okaze, ze bede mogl pojechac, to przybede do Zakopca i nawet w tym bordowym Audi TT sie przekimam :)

Dyziek
19-11-2008, 23:45
Bede wiedzial na tydzien przed samym zlotem, czy bede, czy tez nie. Sa pewne rzeczy, ktorych nie jestem w stanie przeskoczyc, dlatego stwierdzam, ze nie jade, choc bardzo bym chcial. Jezeli jednak sie okaze, ze bede mogl pojechac, to przybede do Zakopca i nawet w tym bordowym Audi TT sie przekimam :)

Chłopak przylecimy naszym bolidem:)
Nie pękaj jak coś w kolejce na Kasprowy się przekima:)

DonMaliniacco
19-11-2008, 23:47
Chłopak przylecimy naszym bolidem:)
Nie pękaj jak coś w kolejce na Kasprowy się przekima:)

Zimno bedzie, to przydałaby sie wtedy jakaś forumowiczka na podkręcenie temperatury ;)

Sl@wcio
19-11-2008, 23:48
Zimno bedzie, to przydałaby sie wtedy jakaś forumowiczka na podkręcenie temperatury ;)

Takie przywileje ma tylko Zarząd ;-)

DonMaliniacco
19-11-2008, 23:50
Takie przywileje ma tylko Zarząd ;-)

Pijani też :) im wszystko jedno :)

ekonet
19-11-2008, 23:51
Zimno bedzie, to przydałaby sie wtedy jakaś forumowiczka na podkręcenie temperatury ;)


Takie przywileje ma tylko Zarząd ;-)
Czy to coś w rodzaju "prawa pierwszej nocy"...? ;)

pebees
19-11-2008, 23:53
Takie przywileje ma tylko Zarząd ;-)
Hmm... podasz jakieś przykłady? :D

xMAREKx
20-11-2008, 00:14
ID przydadzą się i tym razem, mam nadzieje że zostały uwzględnione w planach :D

oscyp33
20-11-2008, 01:36
bardzo cieszę się z tego zlotu , bo będę mógł was poznać. Szkoda że kiedy ostatnio byliście w Zakopanem to jeszcze nie byłem na forum ( to był 2006 ??) Widziałem na zdjęciu że byliście w knajpie niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Gdzie wtedy mieszkaliście ?

hesja
20-11-2008, 01:39
u Mikudy na perdalowce o ile nie pomylilem nazw

oscyp33
20-11-2008, 01:40
no to może 5 minut drogi ode mnie ul.Pardałówka

teraz będę miał dużo dalej :(

Jacek_Z
20-11-2008, 02:23
ID przydadzą się i tym razem, mam nadzieje że zostały uwzględnione w planach :D
Ja mam bardzo kiepską pamięć do imion i to ID się przyda na pewno :-D. Zapamiętuje jak modelka ma na imię dopiero jak ją 3-ci raz fotografuję :mrgreen:
Wy się juz poznaliście (w dużej częsci) poprzednio, w Bieszczadach itd.

hcman
20-11-2008, 10:15
ID przydadzą się i tym razem, mam nadzieje że zostały uwzględnione w planach :D

Mogę zacząć już robić, tylko dajcie znać jak ma wyglądać:)

hesja
20-11-2008, 10:18
tak jak poprzednio ;)
zmien tylko Bieszczady na Zakopane
i 2008 na 2009 :D

tylko kto tym razem przywiezie?????

no i nie mam juz tyyyyle smyczy Nikona
wiec kto byl w Bieszczadach niech wezmie swoja
albo kupi smycz NKP :) juz niebawem w sprzedazy

hcman
20-11-2008, 10:24
tak jak poprzednio ;)
zmien tylko Bieszczady na Zakopane
i 2008 na 2009 :D

tylko kto tym razem przywiezie?????

no i nie mam juz tyyyyle smyczy Nikona
wiec kto byl w Bieszczadach niech wezmie swoja
albo kupi smycz NKP :) juz niebawem w sprzedazy

Jak ma wyglądać tak samo to mogę zacząć robić choćby dziś:)
Dawaj aktualną listę na maila. Jak zrobię to odpowiednio wcześnie to wyślę ci po prostu paczkę na Deotymy:)

KSIĘŻAK
20-11-2008, 10:25
Witam

Trudno pogodzić wiele wydarzeń ,które odbywają sie w jednym terminie. Niestety mój udział w I Walnym zebraniu Stowarzyszenia stoi pod wielkim znakiem zapytania. Nie jest to sprawa keszu na opłaty za uczestnictwo , lecz zbieżności dla mnie ważnych terminów,
A mianowicie Córka zaplanował sobie na ten termni urodzenie w wnuczki lub wnuczka ???????????, z drugiej strony jako jeden z założycieli SNKP powinienem być na Walnym. Sorry muszę pozostać w domu, chyba że dziadkowanie się poprzestawia czasowo to na Walne dojadę

pozdrawiam wszystkich uczestników

JK
20-11-2008, 10:30
Weź pociechę do Zakopca. Będzie pierwszy klubowy wnuczek (lub wnuczka). :wink: Darmowe zdjęcia zapewnione do końca życia. :-D

KSIĘŻAK
20-11-2008, 10:43
Oj Jacku fotki fotkami serwis też bym przeżył, ale co bym począł jakby wszyscy zapragneli być chrzestnymi?

JK
20-11-2008, 10:46
Czym Ty się martwisz? Każdy "tatuś chrzestny" przyniesie drobny prezencik dla maleństwa (co łaska, ale nie mniej niż 1000PLN :wink:) i będzie OK. :-D

KSIĘŻAK
20-11-2008, 10:52
Ok . Niezla wyprawka by się uzbierała

Gr33nY
20-11-2008, 11:24
Ja też niestety musze zrezygnować. Czekałem do ostatniego momentu, że mi sie coś wyjaśni, ale dupa. Niestety, nie jade (a moze i stety ;) )

No nieeee ;( to niemożliwe jest żeby Ciebie zabrakło :(

Sl@wcio
20-11-2008, 11:55
Hmm... podasz jakieś przykłady? :D
Pozwolisz że Twojego przykładu nie będę publicznie omawiał? ;-)

pebees
20-11-2008, 12:05
Pozwolisz że Twojego przykładu nie będę publicznie omawiał? ;-)
No dobra, dzięki za humanitaryzm :D

hesja
20-11-2008, 14:37
Jacku, nie ma wielkiego cisnienia tylko zal :(
bo to nie bedzie WALNE Zebranie bo nie ma takiej potrzeby na chwile obecna zgodnie ze statutem
ale po prostu Inauguracyjne po tzw. nowym otwarciu...
Bedzie bardziej "robocze" niz Walne

za to wiedzac, co bedziesz przezywal podczas porodu malucha
nie bedzie nam az tak smutno bo to niesamowite chwile na pewno dla Ciebie! :)
no i potysiackroc wazniejsze :)
Damy rade sie spotkac kto wie nawet czy nie wczesniej? Dzis bede dzwonil do Pani Tereski i fajnie gdybysmy sie spotkali razem...

TERAZ BARDZO WAZNE:
prosze o info kto z uczestnikow NIE BEDZIE CHCIAL wziac udzialu w kuligu...
cena za kulig to 70zł a do 6 grudnia musze zaplacic zaliczke...
Mysle ze tych na NIE bedzie o wiele mniej wiec te osoby prosze o info
najlepiej na poczta@hesja.pl bo tu co chwile musze czyscic skrzynke PM :)
szczegoly dot. kuligu oczywiscie w pierwszym poscie

KSIĘŻAK
20-11-2008, 15:04
Ok . Jestem do dyspozycji. Czekam na zadania do wykonania

Gr33nY
20-11-2008, 15:30
Jest wersja kuligu bez kiełbaski przy ognisku i chleba ze smalcem ?? ;) może być tańsza ;)

Piter
20-11-2008, 16:49
chcesz wodke pic bez przekaski? samobojca:)

wilk325
20-11-2008, 17:01
Jest wersja kuligu bez kiełbaski przy ognisku i chleba ze smalcem ?? ;) może być tańsza ;)

Jest z kiełbaską i smalcem, ale bez sań i konia.

Xathloc
20-11-2008, 17:08
Jest wersja kuligu bez kiełbaski przy ognisku i chleba ze smalcem ?? ;) może być tańsza ;)

Jest, pod warunkiem, że "zagulgasz" :twisted:

Gr33nY
20-11-2008, 17:12
Jest z kiełbaską i smalcem, ale bez sań i konia.

To co to za kulig ?? chyba że Janusz


Jest, pod warunkiem, że "zagulgasz" :twisted:

Kto wie może się skuszę :mrgreen:

oscyp33
20-11-2008, 19:07
mi też możecie zrobić ID będę na pewno :D ( ile kosztuje taka przyjemność ? )

deoc
20-11-2008, 19:48
mi też możecie zrobić ID będę na pewno :D ( ile kosztuje taka przyjemność ? )

0,7 dobrej whiskey dla mnie, a z reszta to sie bedziesz liczyl indywidualnie...
@hesja nas nie pisz na kulig.... :P zartuje :) chocbysmy mieli sami jechac z jakims termosikiem...to damy rade....

tomajk
20-11-2008, 19:52
Hesja napisał DUŻYMI LITERAMI, że mają mu dać znać, tylko osoby które NIE WEZMĄ UDZIAŁU w kuligu, rozumiem że brak odpowiedzi jest jednoznaczny z akceptacją ceny 70zł/os. i uiszczeniem jej ;), sama jazda to już indywidualna sprawa :D
A tak przy okazji Sławku, to trzeba było od razu wołać kasę na kulig, (ZNOWU MAM ROBIĆ PRZELEW :evil: ) oczywiście A i T jadą.
PS. Przez te Plenery to będę musiał konto osobiste założyć, normalnie MASAKRA :mrgreen:

DO WYCZYSZCZENIA kilka stron będzie.

ekonet
20-11-2008, 20:58
A mnie jakoś do listy nie dodało, mimo, iż przelew zrobiłem wczoraj...

hesja
20-11-2008, 22:03
Gr33ny, bez ogniska kielbasek konia gorali i san wychodzi rzeczywiscie gratis :)
generalnie jak ktos nie pojedzie to nawet zarobi 210zł! :)
ale nie wie... ze zamiast na kielbase przy ognisku wyda ta kase na kielbase w Tesco :) itp itd :)

WSZYSCY KTORZY NIE ZGLOSZA ZE NIE BIORA UDZIALU W KULIGU... ROZUMIEM, ZE BIORA W NIM UDZIAL :)
w ramach kuligu szykuje pewna niespodzianke ale o tym... juz na miejscu

aaaa i za kulig platne na miejscu, nie bedzie dodatkowych przelewow :)

JK
20-11-2008, 22:07
A mnie jakoś do listy nie dodało, mimo, iż przelew zrobiłem wczoraj...
Automat zawany "Hesja" trochę nam się zawiesił. :-D

hesja
20-11-2008, 22:10
chlopy litosci :)
najpierw praca... potem zamiast na siatkowke to do US po NIP dla NKP
pozniej ze znaczkami NKP do naszej wytworni, pozniej rozmowy z FreeLancerem dot NKP
pedem do domu, odkopie sie z emalii, sprawdze przelewy i pouzupelniam na spokojnie :)

ten automat sie nie zawiesza... never ;D

Gr33nY
20-11-2008, 22:20
Gr33ny, bez ogniska kielbasek konia gorali i san wychodzi rzeczywiscie gratis :)
(...)
aaaa i za kulig platne na miejscu, nie bedzie dodatkowych przelewow :)

aaaa to jak płatne na miejscu to sprawę kiełbasy można uznać za niebyłą. W takim razie biorę kulig w wersji sote ;P

hesja
20-11-2008, 22:31
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

adam1277
20-11-2008, 22:32
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

dobre,nawet bardzo dobre,ha ha :mrgreen:

mini21
20-11-2008, 22:39
To ja jeszcze proponuje:

25zł - kulig (biegnąc za sankami), bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

hesja
20-11-2008, 22:41
albo... bedac w domu za 25zł kupic 0,5l bolsa i 2L coca coli :)
i 210zł zarobione :D

czysty zysk :)

sorki za OT ale nie moglem :)

Gr33nY
20-11-2008, 22:44
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

Bardzo mi się podoba cennik chociaż nie pozostawia zbyt wiele miejsca na dywagacje i narzekania ;)

P.S. Skoro mini nie jedzie to kto będzie narzekał :twisted:

UPS jednak jedzie :D przeoczyłem na liście sorki :D

Erie
20-11-2008, 22:46
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

15 zł - sam pledzik... do wyprania

Gr33nY
20-11-2008, 22:51
15 zł - sam pledzik... do wyprania

10 zł za ciągnięcie sani zamiast konia :P

wilk325
20-11-2008, 22:53
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

A nie będzie różnej ceny w zależności od maści konia i wieku górala? Szkoda.

JK
20-11-2008, 23:07
A od kiedy Ty się za góralami oglądasz? Góralki, to bym jeszcze zrozumiał. :-D

wilk325
20-11-2008, 23:09
A od kiedy Ty się za góralami oglądasz? Góralki, to bym jeszcze zrozumiał. :-D

Góralki niestety nie powożą saniami, a wolę młodego bo jak konie nie wydolą to chociaż on pomoże.:)

pebees
21-11-2008, 08:29
A od kiedy Ty się za góralami oglądasz? Góralki, to bym jeszcze zrozumiał. :-D
Bądźże, Jacku, bardziej tolerancyjnym... ;-)

Sl@wcio
21-11-2008, 22:47
Zaczyna być lepiej niż w wątku "Humor" ;-)
Aż łzy mi pociekły... ;-D

deoc
22-11-2008, 11:17
oczywiscie bedzie jedna opcja :)
juz bysmy chyba dostali swira:
70zł - kulig
61zł - kulig bez kielbasy
58zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka
52zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka i nie wolno patrzec na ognisko
47zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla
40zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... gorszy pledzik na saniach
37zł - kulig bez kielbasy i bez ogorka nie wolno patrzec na ognisko i trzeba stac przynajmniej 20m od ogniska by nie czerpac zeń ciepla i... bez pledzika

itd :mrgreen: kto sie podejmuje zbierac kase?? :)

WTF is pledzik??

Erie
22-11-2008, 11:35
WTF is pledzik??

taki kocyk, co pod tyłek i na okrycie nóg w saniach sobie włożysz jak zapłacisz min. 40 zł ;)

Piter
22-11-2008, 12:45
ale jak nie wiesz co to to nie ma sensu doplacac;)

b202
22-11-2008, 12:48
najwyżej trochę zmarznie

Erie
22-11-2008, 12:51
najwyżej trochę zmarznie

gorzej jak... przymarznie i sie nie oderwie

MarS
22-11-2008, 15:52
gorzej jak... przymarznie i sie nie oderwie
czemu gorzej, sobie więcej pojeździ bo nie na jeden kulig sie załapie

Qna
23-11-2008, 23:02
Witam :) Melduję swoją obecność na zlocie. Przyjadę prawdopodobnie w piątek wieczorem.

badi
24-11-2008, 21:00
niestety, ale musze powiedziec pass.

udanej zabawy zycze! zuo!

b202
24-11-2008, 21:01
niestety, ale musze powiedziec pass.

udanej zabawy zycze! zuo!

chyba żartujesz?

Xathloc
24-11-2008, 21:09
baaaaadi!!!!!
bez wygupów :(

badi
24-11-2008, 21:19
;((((((((((((((

niestety. troche roszad w sprzecie i wypad do egiptowa na nurzenie wyszlo troche drozej niz myslalem.

obiecuje, ze odrobie nastepnym razem ;]

leela
24-11-2008, 21:30
niestety, ale musze powiedziec pass.

udanej zabawy zycze! zuo!

No nieeeee.... :( Fatalnie wyszło :/