PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z filtrem. Macie jakiś patent?



pawelek
17-10-2008, 22:16
W pośpiechu nakręciłem polar na filtr UV na obiektywie. I teraz tego żałuję. :( Mam problem z odkręceniem polara od UVki. Filtry są jak przyspawane! :mad: Może miał ktoś podobny problem i wie jak się z tym uporać tak, aby przy próbie rozdzielania filtrów, nie poniszczyć ich. Pal sześć z UVką. Polara szkoda.

pawelek
17-10-2008, 22:48
Temat do zamknięcia! Pomogło forum naszej konkurencji (CanonBoard). Zapieczone filtry włożyłem na 20 minut do zamrażarki. Po wyjęciu nie było najmniejszego problemu z ich odkręceniem. Prosty i skuteczny patent. :D