Zobacz pełną wersję : Zdjęcia legitymacyjne
artur678
10-10-2008, 21:48
Witam po raz 2gi w tym dziale. Pytanie może i głupie, ale w jaki sposób robicie zdjęcia legitymacyjne? Jakiego oświetlenia używacie, oprogramowania i w końcu w jaki sposób je wywołujecie (ew. w jakim fotolabie). Będę wdzieczny za pomoc.
Ja wrzucam sabine na parasol albo z softboxem, żeby uzyskać ładne równe światło. Tło przydałoby się szare, możesz sprobować je rozświetlić ale ja robie to w PS-ie.
Potem normalna obróbka, wrzucam 6 zdjęć i wywołuje zwykłą odbitkę 10 na 15 cm i pozostaje tylko wyciąć...
artur678
10-10-2008, 22:44
wmac - drukujesz sam zdjęcia czy wywołujesz w fotolabie?
autograf
10-10-2008, 22:45
Swego czasu cyrusvirus coś uskuteczniał w tym temacie.
artur678
10-10-2008, 23:10
Dzięki znalazłem wątek tu (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=60414&page=2) W przedostatnim poście link do programu - dokumenty 2008.
Do labu daję, na drugi dzień rano mam. Nie robię tego zawodowo, więc nie potrzebuję mieć zdjęć w 5 minut gotowych...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.